کد خبر: 3762379
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
گروه سیاست و اقتصاد ـ خطیب نماز جمعه اهواز با اشاره به اینکه پارلمان آمریکا به دست دموکرات‌ها افتاده است، اظهار کرد: مشکلاتی در درون کشور آمریکا وجود دارد و نشانه‌های افول قدرت آمریکا مشهود است.

Jjjjj

به گزارش ایکنا از خوزستان، آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری امام جمعه اهواز در خطبه‌های امروز 18 آبان اهواز اظهار کرد: هجرت پیامبر(ص) از مکه به مدینه پایه گذار دین مبین اسلام شد و این روز یک روز بزرگ در جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه نقشه‌های خدا به سود مردم است، افزود: مکری که خداوند در حق انسان‌ها انجام می‌دهد به سود بشریت است و از این روی خدا در حق بندگانش مکر می‌کند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه امروز هجرت برای مردم وجود دارد و آنها نیز می‌توانند مانند پیامبر اسلام هجرت کنند، تصریح کرد: همچنان سفره هجرت برای مردم پهن است زیرا هجرت حقیقی هجرت از خلق است به خالق و مردم می‌توانند از این برکت برای رسیدن به وصال استفاده کنند.

جزایری عنوان کرد: باید همه کارهای انسان‌ها برای رضای خالق باشد و انسان‌ها باید برای انجام کارهایشان به خدا فکر کنند زیرا رضایت خداوند دارای اهمیت است.

وی در ادامه با بیان اینکه محرم و صفر پایان یافت اما آنچه باقی می‌ماند وجود مقدس امام حسین (ع) است که برای همیشه پابرجاست، گفت: برگزاری باشکوه مراسم اربعین یک انقلاب جهانی شده و این اجتماع عظیم مردم مسلمان نشان دهنده این موضوع است.

جزایری ادامه داد: از همه کسانی که در دو مرز شلمچه و چذابه مواکب را برپا کردند و وحدت و همدلی را در این مرزها برای اجتماع عظیم اربعین رقم زدند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

خطیب نماز جمعه با اشاره به اینکه پارلمان آمریکا به دست دموکرات‌ها افتاده است، اظهار کرد: مشکلاتی در درون کشور آمریکا وجود دارد و نشانه‌های افول قدرت آمریکا مشهود است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: