کد خبر: 3812778
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
گروه اجتماعی ــ دبیر طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) مسجد الغدیر اهواز از توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی در ۳۰ منطقه حاشیه شهر و محروم خوزستان خبر داد.

اجرای طرح ضیافت امام حسن(ع) در 30 منطقه محروم خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام علی مرشدیان، دبیر طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) مسجد الغدیر اهواز در جمع خبرنگاران درباره اجرای این طرح اظهار کرد: بسته‌بندی ارزاق غذایی و لواز بهداشتی از سوی قرارگاه جهادی مجموعه عصر ظهور اهواز آماده می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل وقوع سیلاب اخیر در خوزستان جامعه هدف توزیع این بسته‌ها هم سیل‌زدگان و هم مناطق کم‌برخوردار هستند، افزود: مجموعه عصر ظهور در طول سال ضیافت علوی، ضیافت امام حسن(ع)، ضیافت اربعین و ضیافت نیمه شعبان را برگزار می‌کند و طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) برنامه برای ششمین سال متوالی است که اجرا می‌شود.

مرشدیان افزود: این طرح کاملاً خودجوش و مردمی است و سعی ما بر این که در تهیه این بسته‌ها کرامت نیازمندان محفوظ باشد و به همین دلیل بهترین اجناس گرفته شده است. دوستان ما در این طرح کاملاً جهادی کار می کنند و چندین شبانه روز است که به صورت خودجوش به تهیه این بسته‌ها مشغول هستند. 

دبیر طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) مسجد الغدیر اهواز، ادامه داد: این بسته‌ها در 30 منطقه روستایی و حاشیه شهر و محروم تقسیم می‌شوند. هر بسته بالغ بر 300 تا 400 میلیون تومان مبلغ آن شده است. 

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: