کد خبر: 3819350
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
گروه معارف ــ بیش از ۳۵۰ بانوی طلبه از دوره‌های دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان در حوزه آموزش خانواده، تربیت مربی کودک و نوجوان، نقد فرقه‌های ضاله و نویسندگی بهره‌مند شدند.

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، واحد آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه نمایندگی خوزستان در بخش بانوان، دوره‌های متعددی در زمینه خانواده، تربیت مربی کودک و نوجوان، نقد وهابیت، نقد یمانی و نویسندگی ویژه بانوان طلبه برگزار کرده است.

دوره خانواده در سرفصل‌هایی چون آموزش مهارت‌های زندگی، تربیت کودک، اصول وفنون مشاوره، مهارت‌های همسرداری و ...، دوره تربیت کودک و نوجوان در سرفصل‌هایی چون روان‌شناسی کودک و نوجوان، مهارت‌های ارتباطی، کلاس‌داری، بازی‌های آموزشی، فضای مجازی و... تشکیل شد.

از دیگر دوره‌های برگزار شده دفتر تبلیغات اسلامی، دوره نقد فرقه‌های ضاله است. از آن جمله دوره نقد وهابیت است که در قالب سه برنامه ویژه عموم طلاب، ویژه طلاب سوسنگرد و طلاب کوی علوی برگزار شد.

گفتنی است، بیش از 350 طلبه از طلاب مدارس علمیه بانوان خوزستان در این دوره‌ها که تا اسفندماه 97 برگزار شد، شرکت کردند.

براساس این گزارش، با وقوع سیل و پیامدهای آن در دوماه نخست امسال، طلاب شرکت کننده در این دوره‌ها جهت انجام فعالیت‌های تبلیغی ویژه کودک و خانواده به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.

دوره‌های جدید دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان پس از پایان امتحانات نیمسال دوم تحصیلی طلاب آغاز خواهند شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: