کد خبر: 3821044
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
گروه اجتماعی _ نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به اینکه سیل زدگان در پساسیل نیازمند عنایت ویژه هستند، گفت: خانه‌های بسیاری خراب شده است که بخش قابل توجهی از چنین خانه‌هایی باید بازسازی و یا از نو ساخته شوند ضمن اینکه در بحث زراعت و نخیلات که سال گذشته به علت خشکسالی از بین رفت امسال باید به مقوله کشت تابستانه توجه شود.

غیب پرور

به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان، روز گذشته 29 خردادماه در دیدار با سردار غیب پرور، رئیس بسیج مستضعفین با بیان اینکه همواره گره‌های فراروی نظام اسلامی از سوی نیرو‌های مسلح به ویژه سپاه پاسداران حل شده است، عنوان داشت: همه قدرت‌ها در دوران جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی به میدان آمدند، اما با جهاد اتحاد و همبستگی بسیج ملت، مشکلات یکی پس از دیگری حل شد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه در ۸ سال دفاع مقدس یک عزم ملی، دشمن را از کشور به عقب راند، خاطرنشان کرد: خوزستان با توجه به زخم‌های باقی مانده از دوران دفاع مقدس و هجمه گسترده سیل، نیازمند جهاد اتحاد و همبستگی ملت است که در این باره نگاه‌ها نخست متوجه سپاه می‌باشد هر چند که در دوران سیل حضوری پررنگ داشته و بارقه امیدی در دل‌ها ایجاد کرد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه بازگشت آرامش به خانواده حداقل مطالبه‌ها است، بیان داشت: استان‌های معینی در میدان وجود دارند که تلاش می‌کنند خسارت‌های وارده را جبران کنند و آرامش را به کانون خانواده‌ها بازگردانند تا مردم دست عدالت وجود حضرت، ولی عصر (عج) را احساس کنند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد با اشاره به اینکه در بحث جبران خسارت‌ها قرارگاه‌های متعددی از سوی سپاه تشکیل شد، افزود: در سایه چنین قرارگاه‌هایی باید مشکلات مردم حل شود، در بحث سیل همه به میدان آمدند و در برابر هجمه آن توانستیم از ویرانی‌های بسیار جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه سیل زدگان در پساسیل نیازمند عنایت ویژه هستند، گفت: خانه‌های بسیاری خراب شده است که بخش قابل توجهی از چنین خانه‌هایی باید بازسازی و یا از نو ساخته شوند ضمن اینکه در بحث زراعت و نخیلات که سال گذشته به علت خشکسالی از بین رفت امسال باید به مقوله کشت تابستانه توجه گردد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان داشت: اگر بستر لازم برای کشت تابستانه فراهم نشود مردم بار دیگر متضرر خواهند شد البته امیدواریم با حضور سپاه و دولت شاهد هم افزایی برای کاهش آلام سیل زدگان باشیم.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: