کد خبر: 3821809
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
گروه اجتماعی ــ معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: در روزهای آینده اقدامات فعالی را در مرز شلمچه و چذابه به منظور بهبود زیرساخت‌ها خواهیم داشت.

اقدامات گسترده در مرزهای شلمچه و چذابه به منظور بهبود زیرساخت‌ها

به گزارش ایکنا از خوزستان، فاضل عبیات، معاون امور عمرانی استاندار خوزستان در جلسه ستاد اربعین خوزستان که امروز 2 تیرماه برگزار شد، اظهار کرد: با بازدید از مرزهای استان خوزستان، تصمیم بر آن گرفته شد که برای بازدید روزانه از مرزها گروهی در آنجا مستقر شود.

وی ادامه داد: هنوز کارهای زیادی به ویژه در بخش زیرساختها داریم که باید انجام شود. هدف گذاری در بخش راه و جاده به درستی انجام شده و تامین اعتبار آن هم در حال پیگیری است و به زودی تصمیم گیری آن انجام می‌شود چون موضوع اربعین از اهمیت بالایی برخوردار است.

عبیات بیان کرد: موضوع برق رسانی در هر دو مرز به ویژه در مرز چذابه باید مورد توجه جدی قرار بگیرد چون با سیلاب بخشی از کابل ها و شبکه برق آسیب دیده است.

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: دو دستگاه با ظرفیت تولید آب تا 200 مترمکعب در مرزها باید مستقر شود. همچنین در روزهای آینده اقدامات فعالی را در مرز شلمچه و چذابه به منظور بهبود زیرساخت ها خواهیم داشت.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: