مسیرهای راهپیمایی یومالله 22 بهمن در خوزستان اعلام شد
گروه سياسي: ستاد دهه فجر خوزستان در اطلاعیهای مسیرهای راهپیمایی یومالله 22 بهمن را در شهرستانههاي استان اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري بينالمللي قرآني(ايكنا) از خوزستان، بر اساس این اطلاعیه مسیرهای راهپیمایی به شرح ذیل است:
1. اهواز: امانیه، ابتدای خیابان عارف، پل شهید علم الهدی،خیابان سلمان فارسی، چهارراه آبادان ساعت 9:00.
2. آبادان: خیابان یکم احمد آباد(جنب کتابخانه ثامن الائمه(ع))، مصلای ثامن الائمه(ع) ساعت 10:00.
3. آغاجاری: از مسجد جامع به سمت یادمان شهدای گمنام ساعت 9:30.
4. شوش دانیال(ع): میدان بسیج به سمت میدان یا زهرا (مصلای نماز جمعه) ساعت 9:30.
5. حمیدیه: ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)، خیابان 17 شهریور، خیابان امام خمینی(ره)، میدان قدس ساعت 9:30.
6. امیدیه: از گلزار شهدا به سمت مسجد جامع قدس ساعت 9:30.
7. مسجدسلیمان: از مسجد جامع نمره یک به سمت میدان شهدای نفت ساعت 10:00.
8. هندیجان: مصلای نمازجمعه، خیابان سلمان فارسی، خیابان بسیج، استادیوم ورزشی پهلوان تختی ساعت 9:00.
9. بندر امام خمینی(ره)، مسجد جامع شهر، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان آیت الله سعیدی، خیابان شیخ فضلالله، خیابان 22 بهمن ساعت 9:30.
10. شوشتر: از میدان 17 شهریور به سمت میعادگاه وحدت مسجد جامع ساعت 9:00.
11. خرمشهر: از چهارراه شهید مطهری به سمت مسجد جامع ساعت 10:00.
12. ایذه: از میدان امام علی(ع) به سمت چهارراه هلال احمر، ساعت 10:00.
13. رامهرمز: از میدان آزادی به سمت میدان سلمان فارسی ساعت 9:00.
14. بهبهان: میدان شهید جوانمردی، میدان بانک ملی، میدان بسیج ، جوار امامزاده فضل(ع) و بی بی صالح بیگم (مسجد بردی) ساعت 10:00.
15. هویزه: از میدان امام رضا(ع) به سمت میدان قمر بنی هاشم(ع) ساعت 9:00.
16. لالی: از مقابل دفتر امام جمعه به سمت میدان شهدای 21 دی ساعت 9:30.
17. کارون: از میدان امام علی(ع) به سمت پارکینگ مزار شهدای کوت عبدالله ساعت 9:00.
18. رامشیر: خیابان امام خمینی(ره)، خیابان ولیعصر(عج)، گلزار شهدا ساعت 9:30.
19. ماهشهر: مسجد شهدا، خیابان طالقانی، بلوار مصلا، مصلای امام خمینی(ره) ساعت 10:00.
20. گتوند: از مصلای امام خمینی(ره) به سمت گلزار شهدا ساعت 9:30.
21. جنت مکان: از بقعه مبارک شاه ابوالحسن(ع) به سمت گلزار شهدا ساعت 9:00 صبح.
22. چم خلف عیسی: حسینیه شهر زهره، خیابان امام خمینی(ره)، میدان امام علی(ع)، مسجد فاطمه الزهرا(س) ساعت 9:30.
23. دهملا بزرگ: حسینیه سیدالشهدا(ع)، خیابان امام خمینی(ره)، مرقد مطهر امامزاده عبدالله(ع) ساعت 9:30.
24. سماله: از میدان وحدت به سمت میدان بسیج ساعت 9:00.
25. میانرود: میدان شهدا، بلوار امام خمینی(ره)، بلوار استقلال، میدان امام حسین(ع) ساعت 9:30.
26. تشان: پل مشهد تشان، حوزه شهید شمایلی، بخشداری، شهرداری ساعت 9:30.
27. رفیع: از میدان شهرداری به سمت مسجد جامع ساعت 9:30.
28. چوئبده: از مدرسه راهنمایی سهدای چوئبده به سمت مصلی شهر چوئبده ساعت 10:00.
29. ویس: مسجد جامع شهر، مسجد حضرت زهرا(س)، بسیج شهر ساعت 9:00.
30. ترکالکی: مسجد جامع، خیابان توحید، خیابان امام خمینی(ره)، میدان قدس، ساختمان فاطمیه ساعت 9:30.
31. شیبان: مسجد امام حسن مجتبی(مصلی)، چهارراه دوم، خیابان پنجم، خیابان دوم، بلوار اصلی شهر ساعت 9:30.
32. صفیآباد: مزار شهدای گمنام، بلوار بهشتی(ره)، بلوار امام خمینی(ره)، گلزار شهدا ساعت 9:30.
33. قلعه خواجه: از تپه شهدا به سمت فلکه بسیج ساعت 9:00.
34. آبژدان: از دبیرستان ناصرخسرو به سمت دانشگاه پیام نور ساعت 9:30.
35. چلو: از بخشداری به سمت مدرسه شبانه روزی ساعت 9:00.
36. صیدون: میدان امامزاده عبدالله(ع) به سمت پاسگاه انتظامی و بالعکس ساعت 9:30.
37. چمران ماهشهر: از مسجد جامع به سمت اولین تقاطع خیابان صداقت ساعت 10:00.
38. صالح شهر: از مسجد جامع، خیابان بسیج، کندرو شهید چمران، خیابان امام خمینی(ره)، مسجد جامع ساعت 9:00.
39. الهایی: از بلوار اصلی شهر به سمت بلوار شهدای الهایی ساعت 9:00.
40. شهر امام(ره): پایگاه امام خمینی، میدان شهدا، خیابان 22 بهمن، حرم شهدای گمنام ساعت 9:30.
41. شهر شرافت: از مسجد شهدای سمندی به سمت مسجد جامع ساعت 9:0.
42. شهر گوریه: از مقابل بخشداری شعیبیه به سمت مسجد جامع ساعت .10:00
43. میان آب: از مقابل بخشداری به سمت مدرسه راهنمایی امام حسن مجتبی(ع) ساعت 9:00.
44. خنافره: مسجد الرسول(ص)، مزار شهدای گمنام، چهارراه لاله، میدان شهرداری ساعت 8:30.
45. سردشت دزفول: مقابل شهرداری، خیابان علیمردان خان بختیاری، خیابان امام علی(ع)، بخشداری ساعت 9:00.
46. دهدز: از مقابل بخشداری به سمت میدان امام خمینی(ره) ساعت 10:00.
47. سوسن: از مقابل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) به سمت بخشداری ساعت 10:00.
48. پیان: از حوزه مقاومت بسیج به سمت مدرسه شبانه روزی باقرالعلوم(ع) ساعت 10:00.
49. مرغاب: از سه راهی پرسیاه تا دبستان روستای جازستان ساعت 10:00.
50. رودزرد: از حوزه شهید دستغیب به سمت مسجد جامع ساعت 9:00.
51. سلطان آباد: از امامزاده میرعبدالله(ع) به سمت بخشداری ساعت 9:00.
52. ابوالفارس: از مقابل بخشداری به سمت حوزه مقاومت شهید بهشتی ساعت 10:00.
53. ملاثانی: ناحیه سپاه امام حسن مجتبی(ع)، بلوار امام خمینی(ره)، مقابل بانک ملی ساعت 9:00.
54. زیدون: از مسجد امام خمینی(ره) شهر سردشت زیدون به سمت امامزاده اباذر(ع) ساعت 9:30.
55. جایزان: از مسجد آیت الله بهبهانی(ره) به سمت بخشداری ساعت 9:00.
56. میداوود: اورژانس جاده ای، حوزه مقاومت بسیج، بانک تجارت، میدان بسیج ساعت 10:00.
57. شهرک طالقانی: از مرکز شهر به سمت مصلی نماز جمعه ساعت 10:30.