کد خبر: 3671112
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی: اختتامیه مسابقات قرآن کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد (مدهامتان) شهرستان دزفول 21 آذر ماه در این شهرستان برگزار می‌شود و طی آن از برگزیدگان این مسابقات در مرحله شهرستانی تجلیل می‌شود.

نادر سعادتی‌فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‎‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان گفت: اختتامیه مسابقات قرآن کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد (مدهامتان) شهرستان دزفول ساعت 15:30 سه شنبه 21 آذر ماه در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مرحله شهرستانی این مسابقات با شرکت حدود 190 نفر از اعضای کانون‎های مساجد همراه بود که از این میان 34 نفر توانستند رتبه‌های اول تا سوم را در دو بخش آقایان و بانوان به دست آورند.

سعادتی‌فرد با اشاره به حضور نفرات اول این مسابقات در مرحله استانی جشنواره قرآنی «مدهامتان» گفت: از شهرستان دزفول علی ظفری‌فر رتبه دوم در رشته حفظ کل را به دست آورد و موفق به راهیابی به مرحله کشوری شد. همچنین فاطمه توحیدی پور در بخش بانوان رتبه سوم را در همین رشته کسب کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی «مدهامتان» از 34 برگزیده شهرستانی این مسابقات با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و حسین براتی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان تقدیر خواهد شد.

iqnakhouzestan@

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: