کد خبر: 3729358
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ دختران دانش‌آموز خوزستانی با کسب 2 رتبه اول، یک رتبه دوم و 3 رتبه سوم در سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز سراسر کشور به کار خود پایان دادند.

علی بلاسم، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: دختران دانش آموز خوزستانی در رشته‌های پژوهشی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز سراسر کشور موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند. 

وی ادامه داد: فاطمه علیخانی و فاطمه مرادی دانش آموزان پایه یازدهم به ترتیب در رشته های تفسیر و نهج البلاغه موفق به کسب رتبه اول این دوره از مسابقات کشوری شدند.

بلاسم گفت: ستاره بهزادفر دانش آموز پایه دهم موفق به کسب رتبه دوم این رقابت ها در رشته صحیفه سجادیه شد. همچنین سارینا مرادی در مقطع پیش دانشگاهی، ادیان حسینی در پایه دهم و آتوسا سروستانی در پایه یازدهم به ترتیب موفق به کسب عنوان سومی رشته های نهج البلاغه، احکام و انشای نماز شدند.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: بخش پژوهشی سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز با حضور یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز از سراسر کشور ۱۱ تا ۲۰ تیرماه در مشهد برگزار شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: