کد خبر: 3808614
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نتایج شانزدهمین جشنواره نخبگان قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خوزستان در بخش پسران اعلام شد.

اسامی پسران نخبه قرآنی خوزستان اعلام شد

علی بلاسم، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: نتایج مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله نخبگان اردیبهشت در بخش پسران اعلام شد. 

1 حمیدرضا شریفات امیدیه احکام 1 هفتم
2 محمدحسین کلاه کج ناحیه 3 اهواز احکام 2 هفتم
3 مجید حمادی ناحیه 4 اهواز احکام 3 هفتم
4 رضا جلویان امیدیه احکام 1 هشتم
5 محمدعلی حزبه زاده ناحیه 3 اهواز احکام 2 هشتم
6 سهیل واعظ شادگان احکام 3 هشتم
7 محمدجواد زیدانی امیدیه احکام 1 نهم
8 سیدعلی الهایی شاوور احکام 2 نهم
9 ابوالفضل توانا رامهرمز احکام 3 نهم
11 حسین بریسم شاوور احکام 1 دهم
11 رضا شیرعلی بهبهان احکام 2 دهم
12 حمیدرضا خلیلی هفتکل احکام 3 دهم
13 مرتضی پورفرحانی ماهشهر احکام 1 یازدهم
14 حسین سعیداوی ناحیه 4 اهواز احکام 2 یازدهم
15 احمدرضا پیرموسایی هفتکل احکام 3 یازدهم
16 حسام حسان هویزه احکام 1 دوازدهم
17 مهرداد تاخته رامهرمز احکام 2 دوازدهم
18 حمزه حزابیان کارون احکام 3 دوازدهم
19 مسلم یوسفی شادگان اذان 1 هفتم
21 محمدامین شیخی رامهرمز اذان 2 هفتم
21 مبین مهرابی اندیمشک اذان 3 هفتم
22 سیدحسین حسینی مرعشی شوشتر اذان 1 هشتم
23 ابوالفضل دژند عشایر اذان 2 هشتم
24 مهدی چلداوی بستان اذان 3 هشتم
25 عطاء الله باوی کارون اذان 1 نهم
26 حسین فلاحیان شادگان اذان 2 نهم
27 حمزه آل کثیر شاوور اذان 3 نهم
28 حامد رخیصی شادگان اذان 1 دهم
29 حسین بخشنده رامشیر اذان 2 دهم
31 میلاد عموری زاده کارون اذان 3 دهم
31 حسین نعیماوی شادگان اذان 1 یازدهم
32 میلاد دهنوی دزفول اذان 2 یازدهم
33 حمیدرضا برون باغملک اذان 3 یازدهم
34 جواد صالحی شادگان اذان 1 دوازدهم
35 حسین عباسی ناحیه 1 اهواز اذان 2 دوازدهم
36 سید جاسم موسوی ناحیه 4 اهواز اذان 3 دوازدهم
37 سبحان احمدی هندیجان انشای نماز 1 هفتم
38 مهدی دورقی احمدی شادگان انشای نماز 2 هفتم
39 مهدی احمدی بهبهان انشای نماز 3 هفتم
41 امیر کسری ناحیه 4 انشای نماز 1 هشتم
41 سید محمد پارسا نجفیان ناحیه 3 انشای نماز 2 هشتم
42 سید مهدی رضوی آبادان انشای نماز 1 نهم
43 سید حسین قربانی اندیمشک انشای نماز 2 نهم
44 عبدالرضا علیخانی ماهشهر انشای نماز 3 نهم
45 اهورا مددی ناحیه 2 انشای نماز 1 دهم
46 امیر حسین کیانی ایذه انشای نماز 2 دهم
47 ابوالفضل رضوان شوش انشای نماز 3 دهم
48 یونس حمیدی ناحیه 1 انشای نماز 1 یازدهم
49 فرهاد موسوی ایذه انشای نماز 2 یازدهم
51 مهدی انصاری ناحیه 3 انشای نماز 3 یازدهم
51 علیرضا عبدالخانی شاوور انشای نماز 1 دوازدهم
52 حامد عبدالحسینی اندیمشک انشای نماز 2 دوازدهم
53 ابوالفضل آرپناهی ناحیه 2 انشای نماز 3 دوازدهم
54 محمدمهدی تابش بندرامام خمینی)ره( تفسیر قرآن کریم 1 هفتم
55 دانیال شعبانی نژاد آبادان تفسیر قرآن کریم 2 هفتم
56 اسماعیل بهرامی پور گتوند تفسیر قرآن کریم 1 هشتم
57 مهدی محمدی شوشتر تفسیر قرآن کریم 2 هشتم
58 کیارش صالحوند ایذه تفسیر قرآن کریم 3 هشتم
59 شایان الماسی ایذه تفسیر قرآن کریم 1 نهم
61 سیدحسن عزیزان مرتضویی امیدیه تفسیر قرآن کریم 2 نهم
61 محمدرضا اعتماد نیا آبادان تفسیر قرآن کریم 3 نهم
62 امیرمحمد شهریاری ناحیه 1 اهواز تفسیر قرآن کریم 1 دهم
63 امین منصورنژاد ماهشهر تفسیر قرآن کریم 2 دهم
64 حسین هاجری آبادان تفسیر قرآن کریم 3 دهم
65 حسین توفیق زاده دزفول تفسیر قرآن کریم 1 یازدهم
66 محمدمهدی رضایی فرد ایذه تفسیر قرآن کریم 2 یازدهم
67 علی ناصری فخر آبادان تفسیر قرآن کریم 3 یازدهم
68 مصطفی چنانی شاوور تفسیر قرآن کریم 1 دوازدهم
69 ابوالفضل شاهزیدی شوشتر تفسیر قرآن کریم 2 دوازدهم
71 حسین طیبی بهبهان تفسیر قرآن کریم 3 دوازدهم
71 حسین مرهونی خرمشهر حفظ عمومی قرآن کریم 1 هفتم
72 دانیال ربیهاوی ناحیه 3 اهواز حفظ عمومی قرآن کریم 2 هفتم
73 مهدی شماخته ناحیه 2 اهواز حفظ عمومی قرآن کریم 3 هفتم
74 حسین حویزاوی آبادان حفظ عمومی قرآن کریم 1 هشتم
75 علیرضا هلبوبالدی خرمشهر حفظ عمومی قرآن کریم 2 هشتم
76 احمد سواعدی ناحیه 1 اهواز حفظ عمومی قرآن کریم 3 هشتم
77 سید مهدی موسوی نسب هویزه حفظ عمومی قرآن کریم 1 نهم
78 مهدی سواری ناحیه 1 اهواز حفظ عمومی قرآن کریم 2 نهم
79 علی زهیری حمیدیه حفظ عمومی قرآن کریم 3 نهم
81 مسعود رئوف آبادان حفظ عمومی قرآن کریم 1 دهم
81 عبدالناصر آل ناصر شادگان حفظ عمومی قرآن کریم 2 دهم
82 عماد بوعذار هویزه حفظ عمومی قرآن کریم 3 دهم
83 عبدالکریم عساکره شادگان حفظ عمومی قرآن کریم 1 یازدهم
84 سعید شفیعی بهبهان حفظ عمومی قرآن کریم 2 یازدهم
85 امیرحسین میرچناری اندیمشک حفظ عمومی قرآن کریم 3 یازدهم
86 محمد سیاحی خرمشهر حفظ عمومی قرآن کریم 1 دوازدهم
87 یعقوب جلالی دشت آزادگان حفظ عمومی قرآن کریم 2 دوازدهم
88 یونس امیری حمیدیه حفظ عمومی قرآن کریم 3 دوازدهم
89 حسین سهیلی فر رامشیر حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 1 متوسطه اول
91 محمدرضا بروایه شاوور حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 2 متوسطه اول
91 عباس علوان پور ناحیه 3 اهواز حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 3 متوسطه اول
92 حسین محیسنی ماهشهر حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 1 متوسطه دوم
93 سیدعلی محسنی ناحیه 3 اهواز حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 2 متوسطه دوم
94 علی شموسی ناحیه 1 اهواز حفظ ویژه 5 جزء قرآن کریم 3 متوسطه دوم
95 ابوالفضل دریس عبود خرمشهر حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 1 متوسطه اول
96 یوسف مدرسی ناحیه 4 اهواز حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 2 متوسطه اول
97 علی ساجد پور دزفول حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 3 متوسطه اول
98 محمدمهدی سوزنچی ناحیه 3 اهواز حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 1 متوسطه دوم
99 مهدی هلیچی ناحیه 1 اهواز حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 2 متوسطه دوم
111 میثم سیاحی حمیدیه حفظ ویژه 11 جزء قرآن کریم 3 متوسطه دوم
111 سعید دریس آبادان حفظ ویژه 21 جزء قرآن کریم 1 متوسطه دوم
112 علی لطیفی ناحیه 1 اهواز حفظ ویژه 21 جزء قرآن کریم 2 متوسطه دوم
113 محمد جلال وند گتوند حفظ کل قرآن کریم 1 متوسطه اول
114 حسن براجعه ناحیه 1 اهواز حفظ کل قرآن کریم 1 متوسطه دوم
115 محمد جادری ناحیه 4 اهواز حفظ کل قرآن کریم 2 متوسطه دوم
116 سیدمحمدحسین موسوی‌صفت آبادان حفظ کل قرآن کریم 3 متوسطه دوم
117 عرفان دهقانی بندرامام خمینی)ره( صحیفه سجادیه 1 هفتم
118 حیدر عاشوری شوشتر صحیفه سجادیه 2 هفتم
119 حسن کلانتری عشایر صحیفه سجادیه 3 هفتم
111 مهرشاد احمدی بهبهان صحیفه سجادیه 1 هشتم
111 سیدیوسف آلبوشوکه ناحیه 3 اهواز صحیفه سجادیه 2 هشتم
112 ابوالفضل مرتضوی ناحیه 1 اهواز صحیفه سجادیه 3 هشتم
113 صائب عادلزاده باغملک صحیفه سجادیه 1 نهم
114 محمدامین هدایت شوشتر صحیفه سجادیه 2 نهم
115 نیما نژادحسینیان اندیمشک صحیفه سجادیه 3 نهم
116 آرمان کیهان نسب رامهرمز صحیفه سجادیه 1 دهم
117 علی شراط شادگان صحیفه سجادیه 2 دهم
118 امیررضا ممبینی ناحیه 3 اهواز صحیفه سجادیه 3 دهم
119 مهدی حاجی ناحیه 2 اهواز صحیفه سجادیه 1 یازدهم
121 احمد طاهری شادگان صحیفه سجادیه 2 یازدهم
121 پوریا عینی هفتکل صحیفه سجادیه 3 یازدهم
122 محمد امین گزار ناحیه 4 اهواز صحیفه سجادیه 1 دوازدهم
123 حسن حسینی زاده ناحیه 3 اهواز صحیفه سجادیه 2 دوازدهم
124 رضا حاجی زاده رامهرمز صحیفه سجادیه 3 دوازدهم
125 حسن حیدری کارون قرائت تحقیق 1 هفتم
126 دانیال چلداوی ناحیه 4 اهواز قرائت تحقیق 2 هفتم
127 علی رضا محمد امین گتوند قرائت تحقیق 3 هفتم
128 رضا مولایی ایذه قرائت تحقیق 1 هشتم
129 دانیال ساعدی دشت آزادگان قرائت تحقیق 2 هشتم
131 جاسم برشدی باوی قرائت تحقیق 3 هشتم
131 امیررضا حسینوند لالی قرائت تحقیق 3 هشتم
132 احمدکعبی کارون قرائت تحقیق 1 نهم
133 مصطفی جاسمی نژاد باوی قرائت تحقیق 2 نهم
134 علی بوحمید شاوور قرائت تحقیق 3 نهم
135 علی باوی ماهشهر قرائت تحقیق 1 دهم
136 مهدی حویزه نژاد کارون قرائت تحقیق 2 دهم
137 مهرداد باقریان جوی ایذه قرائت تحقیق 3 دهم
138 علیرضا سواری ناحیه 4اهواز قرائت تحقیق 1 یازدهم
139 عباس جهانگیری اندیمشک قرائت تحقیق 2 یازدهم
141 حسام آلبوخنفر شادگان قرائت تحقیق 3 یازدهم
141 امیرحسین داوودی آبادان قرائت تحقیق 1 دوازدهم
142 میثم سلیمانی ناحیه 4 اهواز قرائت تحقیق 2 دوازدهم
143 حسین شفیعی شادگان قرائت تحقیق 3 دوازدهم
144 حسین بوغنیمه ناحیه 1 اهواز قرائت ترتیل 1 متوسطه اول
145 بهمن سواری ناحیه 4 اهواز قرائت ترتیل 2 متوسطه اول
146 محمد جواد سیاحی کارون قرائت ترتیل 3 متوسطه اول
147 جواد حزبیان کارون قرائت ترتیل 1 متوسطه دوم
148 سیدمحمدصالح موسوی ماهشهر قرائت ترتیل 2 متوسطه دوم
149 مهدی مهدی پور آبادان قرائت ترتیل 3 متوسطه دوم
151 محمد چکاو اندیمشک مداحی 1 هفتم
151 امیرحسین زیتونی ناحیه 3 اهواز مداحی 2 هفتم
152 ایلیا صائمی نیا دزفول مداحی 3 هفتم
153 محمود واعظی شادگان مداحی 1 هشتم
154 سیدرضا موسوی ایذه مداحی 2 هشتم
155 یونس محمدی ناحیه 3 اهواز مداحی 3 هشتم
156 سامان شیخ بهزادی باغملک مداحی 1 نهم
157 سیدمرتضی یبرنژاد امیدیه مداحی 2 نهم
158 حسین فرهانی آبادان مداحی 3 نهم
159 حسین عسکری رامهرمز مداحی 1 دهم
161 مهدی طرفی ناحیه 3 اهواز مداحی 2 دهم
161 محمد مجد دزفول مداحی 3 دهم
162 پدارم اسکندری ایذه مداحی 1 یازدهم
163 بهنام زارع باغملک مداحی 2 یازدهم
164 جاسم وادی زاده شادگان مداحی 3 یازدهم
165 حمیدرضا یاراحمدی آبادان مداحی 1 دوازدهم
166 مرتضی بچاری شادگان مداحی 2 دوازدهم
167 احسان اصغری ناحیه 4 اهواز مداحی 3 دوازدهم
168 محمدمهدی یوسفی آبادان نهج البلاغه 1 هفتم
169 امیرمحمد صالحی گتوند نهج البلاغه 2 هفتم
171 ماجد خیزر شاوور نهج البلاغه 3 هفتم
171 مهدی نیکو زاده ایذه نهج البلاغه 1 هشتم
172 امیرحسین مرادی امیدیه نهج البلاغه 2 هشتم
173 محمد لطیفی شاوور نهج البلاغه 3 هشتم
174 جواد افروشه بهبهان نهج البلاغه 1 نهم
175 علی حمزه شاوور نهج البلاغه 2 نهم
176 یاسین شریفی شوش نهج البلاغه 3 نهم
177 امیررضا شباب بهبهان نهج البلاغه 1 دهم
178 شاهرخ فتحی هفتکل نهج البلاغه 2 دهم
179 عرفان حاجی زاده رامهرمز نهج البلاغه 3 دهم
181 محمدمهدی فروزان آبادان نهج البلاغه 1 یازدهم
181 محمد رفیعی هفتکل نهج البلاغه 2 یازدهم
182 ابوالفضل فریدی فر شاوور نهج البلاغه 3 یازدهم
183 علیرضا عامری نژاد شاوور نهج البلاغه 1 دوازدهم
184 سجاد بالدی کارون نهج البلاغه 2 دوازدهم
185 سید مصطفی موسوی قدسی شوش نهج البلاغه 3 دوازدهم
186 گروه لهادی )س( کارون همخوانی و مدیحه سرایی 1 دارالقرآن
187 گروه حضرت بقیه الله عج شادگان همخوانی و مدیحه سرایی 2 دارالقرآن
188 گروه محمد رسول الله ص ناحیه 3 اهواز همخوانی و مدیحه سرایی 3 دارالقرآن

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: