کد خبر: 3855237
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
گروه فعالیت‌های قرآنی _ دانشجویان دانشگاه پیام نور استان خوزستان به 9 رتبه برتر در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور کشور دست یافتند.

درخشش دانشجویان پیام نور خوزستان در مسابقات قرآن کشور

مجتبی مروج، معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: مراسم اختتامیه مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور روز گذشته ۱۴ آبان ماه در کرمان برگزار شد و برگزیدگان هم تجلیل شدند.

وی گفت: نمایندگان استان خوزستان در این دوره از مسابقات باز هم درخشیدند و توانستند 5 رتبه اول، 1 رتبه دوم و 3 رتبه سوم را از آن خود کنند که در این میان سهم دانشجویان دختر 5 رتبه برتر و سهم دانشجویان پسر 4 رتبه برتر بوده است.

مروج افزود: در رشته قرائت ترتیل میثم نیک صفت رتبه سوم، در رشته حفظ ۲۰ جزء امیرعبدالله خسرجی رتبه اول، حفظ ۱۰ جزء سیدعلی موسوی‌زاده رتبه دوم، در رشته حفظ پنج جزء مصطفی نعیماوی رتبه اول، را در بخش آقایان به دست آوردند. 

معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پیام نور استان خوزستان گفت: همچنین در گروه بانوان در رشته قرائت ترتیل فاطمه عاشوری رتبه سوم، در رشته حفظ کل مینا چشم‌سبز رتبه اول، در رشته حفظ ۲۰ جزء سیده‌بتول موسوی‌جابری رتبه اول، در رشته حفظ ۱۰ جزء رقیه خزعلی‌زاده رتبه اول و در رشته حفظ پنج جزء افسانه آذرمون رتبه سوم را از آن خود کردند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: