کد خبر: 3858442
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با تأکید بر تقویت حوزه خدمت‌رسانی به مردم، گفت: اصل ضدانقلاب همین کسانی هستند که تعرض و اختلاس می‌کنند؛ اینها هیچ رابطه‌ای با انقلاب اسلامی و تفکر امام خمینی(ره) ندارند.

شاهوارپور

به گزارش ایکنا از خوزستان، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، در همایش اقتدار بسیج که امروز، چهارشنبه، 29 آبان در سالن امام خامنه‌ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد، با اشاره به حوادث شکل گرفته در پی افزایش قیمت بنزین در سطح کشور تصریح کرد: مسائل اجتماعی بسیار پیچیده‌تر از مسائل بیرونی است. در جنگ نظامی و دفاعی، خاکریز دشمن معلوم است، خاکریز ما نیز مشخص است، اما در حوادث اجتماعی و سیاسی و موضوعات فرهنگی بصیرت نیاز است.

وی با تأکید بر اینکه ما باید نسبت به این مسائل بصیرت پیدا کنیم، گفت: این مصوبه مجتمع تشخیص مصلحت نظام است که هر سال 20 درصد به قیمت بنزین اضافه شود. چند سال است این کار را انجام نداده‌اند، باید انجام می‌دادید تا فرصتی برای دشمن فراهم نشود چراکه از یک طرف دشمن ما مترصد چنین حادثه‌ای است.

سردار شاهوارپور گفت: باید این حرکت درونی را تجزیه و تحلیل کنیم و برای آن راهکار دهیم. حرکت بیرونی بسیج در واقع کارآمدی بسیج است که در بخش ادارات با خدمت بی‌منت و صادقانه نمود پیدا کند. این اتفاقات و اختلاس‌ها تفکر بسیجی و دینی ندارند و اصل ضدانقلاب همین کسانی هستند که تعرض و اختلاس می‌کنند. در واقع اینها هیچ رابطه‌ای با انقلاب اسلامی و تفکر امام خمینی(ره) ندارند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: امروز باید در حوزه امانت‌داری در ادارات و سازمان‌ها چه بخش‌های آموزشی، اقتصادی، خدماتی و ...تفکر بسیجی را در اختیار مردم  قرار دهیم.

وی با اشاره به تلاش‌های بسیج در خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده گفت: مردم از نزدیک این خدمات را لمس کردند و قدردان هستند. همچنین باید توجه و تمرکز ما به حوزه خدمت‌رسانی و دستگیری از مردم بیشتر باشد؛ خدماتی که بتواند رضایت مردم را جلب کند و مردم را به سمت بسیج موج بدهد؛ چراکه بسیج، بنیان اصلی نظام است و ساختمان نظام بر اساس این بنیان باید ساخته شود. در بسیج غیر از مأمویت‌های روزانه، باید عرصه‌هایی را که می‌شود کارهای فوق‌العاده و خاص را در آن انجام داد، شناسایی کنیم.

سردار شاهوارپور در پایان تصریح کرد: سیستم‌های نظارتی ما امروز ناکارآمد شده است و اگر هم نارکارآمد نباشند، نمی‌توانند همه جا باشند. انسان باید خود نگه‌دار باشد و خود را در حوزه خدمت و امانت‌داری حفظ کند چون ضمیرمایه این موارد در باورهای ما قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: