کد خبر: 3861776
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
گروه فرهنگی ــ مدیر حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول از برگزاری محفل خاطره‌گویی «شهید عصمت پورانوری» از شهدای شاخص کشور در سال ۹۸ در دزفول خبر داد.

محفل خاطره گویی شهید عصمت پورانوری در دزفول برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری خوزستان، علیرضا مهدویان پور اظهار کرد: محفل خاطره گویی «شهید عصمت پورانوری» از شهدای شاخص کشوری در سال 98 با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرستان دزفول برگزار می‌شود.

مدیر حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول با دعوت از همه علاقه‌مندان جهت شرکت در این محفل اعلام کرد: این برنامه جمعه 15 آذر، ساعت 20 در سالن مرکز فرهنگی دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: دوران دفاع مقدس به نوعی جنگ جهانی سوم بود چرا که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی 48 کشور، رژیم بعث عراق را حمایت مالی و تجهیزاتی کردند ولی جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خداوند و رهبری امام خمینی(ره) و رشادت رزمندگان پیروز میدان شد.

مهدویان پور گفت: شهید عصمت پورانوری متولد 30 اردیبهشت 1341 در دزفول است که در 19 آذر 1360 در حالی که فقط 66 روز از زندگی مشترک او می‌گذشت، جهت زیارت قبور شهدا، قدم در راه عاشقی می‌گذارد و در اثر ترکش راکت هواپیمای عراقی، بر روی پل قدیم دزفول آسمانی می‌شود.

مدیر حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول  بیان کرد: مزار مطهر شهید عصمت پورانوری در کنار مزار یادبود برادر شهیدش علیرضا پورانوری که هیچ گاه از عملیات والفجر مقدماتی بازنگشت، در قطعه 2 گلزار شهدای شهیدآباد دزفول زیارتگاه عاشقان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: