برگزيدگان مسابقات قرآن نابینایان و کم‌بینایان خوزستان معرفي شدند
کد خبر: 3477686
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۰

برگزيدگان مسابقات قرآن نابینایان و کم‌بینایان خوزستان معرفي شدند

گروه فعاليت‌هاي قرآني: مسابقات قرآن (فجر1) نابینایان و کم‌بینایان استان خوزستان در دزفول برگزار شد و برگزیدگان این مسابقات نیز معرفی شدند.

زینب خانزاده، مدیرعامل مؤسسه قرآنی معراج‌النبی(ص) استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايكنا) از خوزستان، با اشاره به برگزاري مسابقات قرآن ويژه نابینایان و کم‌بینایان سراسر استان، اظهار كرد: اين مسابقات با هدف کشف استعدادهاي قرآني این قشر در رشته‌های برگزار شد.

وي بيان كرد: مسابقات قرآن نابینایان و کم‌بینایان در رشته‌های حفظ جزء 30، حفظ جزء یک، حفظ سه جزء، حفظ پنج جزء، قرائت تحقیق و ترتیل در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

خانزاده به معرفي برگزيدگان در بخش آقايان پرداخت و گفت: در رشته حفظ جزء 30 و جزء یک مراد آزادی از دزفول، سیدحسین کرملاچعب از اهواز و حسن مؤمنی‌مهر از دزفول برتر شناخه شدند.

مدیرعامل مؤسسه قرآنی معراج‌النبی(ص) استان خوزستان افزود: در رشته حفظ سه جزء محمدحسن احسان‌دوست از اهواز، مبین رضایی از شوشتر و احمدرضا رشیدی از اهواز، در رشته قرائت تحقیق عبدالرضا کتکتانی از دزفول، محسن رضایی از اهواز و حبیب فریسات از اهواز در رشته ترتیل محمدحسن احسان‌دوست از اهواز، سید جلیل شبیبی از اهواز و سیدحمید یاسری‌اصل از اهواز عناوين برتر را از آن خود كردند.

وي عنوان كرد: در رشته حفظ جزء 30 بانوان نيز مینا محمدی از بهبهان، عصمت ویسی از بهبهان و زهرا عسکری‌نژاد از اهواز، در رشته حفظ جزء یک آیات ساکی‌مالحی از اهواز، راضیه خادم‌علیزاده از دزفول و ساجده سیاح‌زاده از اهواز، در رشته حفظ سه جزء ایمان شبیبی از اهواز، نجمه حقی‌نژاد از دزفول و در رشته حفظ پنج جزء زینب زائرچی‌رویس از سربندر، سمیه شریفی از امیدیه و فاطمه دلاوری از بهبهان برتر شناخته شدند.

خانزاده گفت: مسابقات قرآن (فجر 1) ویژه نابینایان و کم بینایان سراسر استان 29 بهمن‌ماه به ميزباني دزفول از سوي مؤسسه قرآنی معراج‌النبی(ص) استان خوزستان و با همکاری جامعه اسلامی نابینایان اين شهرستان برگزار شد.

captcha