کد خبر: 3676493
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان با بیان اینکه در حال تبلیغ و ترویج برای انجمن یاوران وقف در استان خوزستان هستیم، گفت: هنوز افرادی که این انجمن را شامل شوند گرد نیامده و انجمن هنوز به صورت رسمی تشکیل نشده است.

حجت‌الاسلام حمید شویع‌نژاد، رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، اظهار کرد: در پی پیشنهاد تشکیل انجمن یاوران وقف (خیران قرآنی) مقرر شده افراد خیر و متمول از سوی این انجمن شناسایی و در هماهنگی با مؤسسات قرآنی که نسبت به فعالیت‌های قرآنی تسلط بیشتری دارند این افراد نسبت به این گونه موقوفات هدایت شوند.

وی ادامه داد: با نظارت اوقاف به انجمن یاوران وقف مجوز داده می‌شود و حساب بانکی مشترکی افتتاح می‌شود تا با تجمیع این کمک‌ها یک رقبه وقف منفعتی خریداری و در این عرصه هزینه شود.

شویع نژاد عنوان کرد: افرادی که می‌خواهند در این عرصه کار خیر انجام دهند از سوی انجمن یاوران وقف شناسایی می‌شوند. پس از آن هیئت امنا تشکیل می‌شود و یاوران وقف افرادی را که می‌توانند در این عرصه کمک کنند را شناسایی و معرفی می‌کنند.

رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خوزستان گفت: در حال حاضر در حال تبلیغ و ترویج برای انجمن یاوران وقف در استان خوزستان هستیم اما هنوز افرادی که این انجمن را شامل شوند گرد نیامده و انجمن هنوز تشکیل نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: