کد خبر: 3688311
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهواز از افتتاح دارالقرآن عین‌دو خبر داد و گفت: ساختمان این دارالقرآن دارای چهار کلاس آموزشی و یک سالن اجتماعات است و در پایان هفته جاری افتتاح می‌شود.

سید ابوالقاسم حسن‌زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، درباره برنامه‌های قرآنی این اداره در ایام دهه فجر، گفت: برگزاری 5 دوره‌ آموزش حفظ قرآن کریم در مؤسسات قرآنی مناطق محروم مثل ملاشیه، عین دو، آخر آسفالت و کیان‌شهر در این روزها برنامه‌ریزی شده است. همچنین هفت محفل انس با قرآن در نقاط مختلف شهرستان نیز در طول دهه برگزار می‌شود.

وی حمایت از فعالیت خانه‌های قرآنی و مؤسسات قرآنی اهواز را از دیگر برنامه‌ها در این دهه عنوان کرد و گفت: مؤسسات قرآنی در مناطق پردیس، کیان‌شهر، زرگان، عین‌دو و کوی علوی که فراتر از برنامه‌های ابلاغی فعالیت‌ می‌کنند حمایت مالی می‌شوند.

حسن‌زاده همچنین از افتتاح دارالقرآن عین‌دو خبر داد و گفت: ساختمان این دارالقرآن دارای چهار کلاس آموزشی و یک سالن اجتماعات است. تلاش می‌کنیم یکی از کلاس‌ها را در شروع با تجهیزات آموزش هوشمند مجهز کنیم. افتتاح این دارالقرآن 19 یا 20 بهمن انجام می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز تشکیل حلقه‌های تفسیری توسط مؤسسه قرآنی نسیم رضوان، حمایت از فعالیت‌های قرآنی هیئات مذهبی با اهدای قرآن و رحل را از دیگر برنامه‌های اداره در ایام دهه فجر عنوان کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: