کد خبر: 3725841
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقات تواشیح استان خوزستان فردا ۷ تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در مسجد دوازده امام(ع) چهارشیر، کوی نیرو برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حمید شویع‌‌نژاد، رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: مسابقات تواشیح استان خوزستان فردا 7 تیرماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس قرعه‌کشی انجام شده شش گروه در صبح و پنج گروه در بعدازظهر مسابقات خود را به ترتیب در ساعت 9:30 و 16 برگزار خواهند کرد. گروه‌های المبین، آل‌یاسین، الانوار، المختار، انوارالثقلین، انوارالازهرا، المصطفی، العباد، نورالمهدی، میعاد و تسنیم به رقابت می‌پردازند.

شویع‌نژاد گفت: به منظور ضبط با کیفیت آثار گروهی برای فیلمبرداری از تهران به اهواز خواهند آمد و پس از آن آثار ضبط شده به همراه متن اثر بر روی برگه A4 برای داوری به تهران ارسال خواهد شد.

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه خوزستان گفت: امسال هم همچون سال گذشته گروه تواشیح در بخش بانوان نداریم. اگرچه زمینه آن در خوزستان وجود دارد اما خانم‌ها باید ذوق و علاقه نسبت به شرکت در مسابقات تواشیح را از خود نشان دهند. ما مطمئن هستیم اگر گروه‌های خوزستانی بانوان در مسابقات شرکت کنند حتماً موفق خواهند بود و ما هم از آنها حمایت می‌کنیم.

وی گفت: مسابقات تواشیح استان خوزستان در مسجد دوازده امام(ع) چهارشیر، کوی نیرو برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: