کد خبر: 3726700
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
گروه فرهنگی ـ برگزیدگان مرحله استانی مسابقه «کاردستی رضوی» شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا (ع) در استان خوزستان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان مسابقه «کاردستی رضوی» در خوزستان + عکس

به گزارش ایکنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیدگان مرحله استانی مسابقه «کاردستی رضوی» از مجموعه برنامه‌های ویژه‌ کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا (ع) را  معرفی کرد.

هیئت‌داوران مرحله استانی مسابقه «کاردستی رضوی» در استان خوزستان، در گروه سنی 11 تا 13 سال، ثنا قنواتیان و ساناز دهدشتیان با اثر مشترک  «تلاش و رزق و روزی» از شهرستان امیدیه را به‌عنوان رتبه نخست این جشنواره معرفی کردند.

معرفی برگزیدگان مسابقه «کاردستی رضوی» در خوزستان + عکس

همچنین در همین گروه سنی آیدا فاضلی با اثر «آویز ضریح مبارک» رتبه دوم این مسابقه را به خود اختصاص داد.

معرفی برگزیدگان مسابقه «کاردستی رضوی» در خوزستان + عکس

رتبه سوم گروه سنی 11 تا 13 مسابقه «کاردستی رضوی» در خوزستان نیز مشترکا به پریا مرادی، زینب حیدری و ساغر چاشیانی با اثر مشترک «زیارت ضریح امام رضا(ع)» از شهرستان امیدیه رسید.

هیئت‌داوران استانی مسابقه «کاردستی رضوی» خوزستان همچنین در دو گروه سنی 8 تا 10 سال و 14 تا 18 سال هیچ اثری را به‌عنوان برگزیده انتخاب نکرد.

بر اساس این گزارش، در این مسابقه 56 اثر کودکان و نوجوانان خوزستانی با محورهای موضوعی امام رضا(ع)، حکمت، متانت، سخاوت از سیره اخلاقی امام رضا (ع) با یکدیگر رقابت کردند.

بنا بر اعلام دبیرخانه استانی این مسابقه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، شهرستان‌های آغاجاری، خرمشهر و امیدیه بیشترین شرکت کننده را در این مسابقه داشتند.

 گفتنی است؛ برگزیدگان مسابقه «کاردستی رضوی» استان خوزستان، هم‌زمان با دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اهواز تقدیر خواهند شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: