کد خبر: 3965872
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
مسئول اداره تبلیغات اسلامی دزفول از اجرای مهرواره «محله همدل» در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به خستگی کادر درمان و لزوم همراهی گروه‌های جهادی در مقابله با بیماری کرونا و کنترل آن، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اقدام به ساماندهی گروه‌های جهادی با محوریت مساجد محلات کرده است.

اجرای مهر واره «محله همدل» در دزفول (آماه)حجت‌الاسلام احسان خاکی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی دزفول در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان از اجرای مهرواره «محله همدل» در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به خستگی کادر درمان و لزوم همراهی گروه‌های جهادی با آنها در مقابله با بیماری کرونا و کنترل آن، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اقدام به ساماندهی گروه‌های جهادی با محوریت مساجد محلات کرده است.

وی ادامه داد: از جمله این گروه‌ها، موکب روضه الزهرا(س) و گروه جهادی قمر بنی هاشم(ع) هستند که در زمان‌های مورد نیاز در کنار کادر درمان در بیمارستان‌ها حضور می‌یابند.

خاکی افزود: علاوه بر این، با توجه به اینکه یکی از مسائل کنونی محلات، ابتلای افرادی به بیماری کرونا است، این مواکب و گروه‌های جهادی اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی توزیع دمنوش، داروهای گیاهی و ماسک کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: