کد خبر: 4008273
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
با هدف محرومیت‌زدایی؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان از تشکیل قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خوزستان خبر داد.

قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم خوزستان تشکیل شدبه گزارش ایکنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی نبی زاده، مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان ضمن سفر به شهرستان اندیکا و سرکشی از مناطق زلزله زده این شهرستان، با هدف ارتقاء سطح فرهنگ قرآنی و استفاده از ظرفیت خیرین در رفع محرومیت زدایی، آغاز به کار قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم، مزین به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را اعلام کرد.

وی گفت: در ایام ولادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) قرارگاه خادمان و یاوران قران کریم شهید حاج قاسم سلیمانی؛ به عنوان نمایندگی استان خوزستان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

نبی زاده درباره فعالیت.های قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی اظهار کرد: این قرارگاه در صدد است با محوریت خادمان قران کریم با شناسایی، سازماندهی و استفاده از ظرفیت خیرین گرامی، در ابعاد مختلف و در جهت رفع محرومیت‌های فرهنگی و معیشتی در استان خوزستان اتفاقات اثرگذاری را رقم بزند.

یادآور می‌شود؛ مسعود صدری، مدیرکل اسبق امور اقتصاد و دارایی خوزستان، به عنوان قائم مقام قرارگاه و حجت الاسلام رستمی نیا به عنوان دبیرقرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معرفی شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: