کد خبر: 4028815
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بر لزوم پیگیری افزایش پوشش واکسیناسیون توسط فرمانداران در شهرهای استان تاکید کرد.

فرمانداران خوزستان افزایش پوشش واکسیناسیون را پیگیری کنند

به گزارش ایکنا از خوزستان، ولی‌الله حیاتی، فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز ۲۵ دی‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی اظهار کرد: بخشی از نیازها و پشتیبانی‌ها از این طرح تامین شده و بخشی نیز در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه امتحانات دانش‌آموزان به صورت حضوری در حال برگزاری است، افزود: بازدید کارشناسان حوزه‌های مختلف از مدارس، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را تایید می‌کند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: فرمانداران و روسای شبکه‌های بهداشت و درمان شهرهایی که در اجرای طرح شهید سلیمانی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضعیف عمل کرده‌اند، به جلسه قرارگاه دعوت شدند و تقسیم کارها انجام شد تا در این زمینه اقدام کنند.

حیاتی  با بیان اینکه باید تاخیری‌ها در تزریق دوز دوم هر چه سریعتر برای دریافت واکسن اقدام کنند، افزود: فرمانداران نیز باید افزایش پوشش واکسیناسیون را به جد پیگیری کنند.

وی گفت: مصوبه‌ای در خصوص تعدیل عوارض اصناف به دلیل شرایط کرونا داشتیم که مقرر شده است جلسه‌ای با حضور اصناف، شهردار و فرماندار اهواز در این خصوص برگزار و این مصوبه عملیاتی شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: