کد خبر: 4029090
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان فروردین‌ماه ۱۰۰ هزار نفر روز یعنی ۲۰ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام شوند.

پیش‌بینی اعزام ۲۰ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی راهیان نور
به گزارش ایکنا از خوزستان، مجتبی باستان، رئیس سازمان بسیج دانش آموزی در حاشیه آیین افتتاحیه راهیان نور دانش‌آموزی که امروز ۲۶ دی‌ماه در یادمان شهدای شلمچه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال راردوی راهیان نور به صورت حضوری، هدفمند و محدودتر برگزار می‌شود.

وی افزود: به این منظور افرادی از بین فعالان دانش‌آموزی، نخبگان علمی و مسئولان تشکل‌ها انتخاب می‌شوند و در نهایت از هر استان ۲۰۰ نفر به یادمان‌های دفاع مقدس اعزام خواهند شد.  

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: مدت زمان هر اردو در سه روز و سه شب پیش‌بینی شده است؛ دانش‌آموزان علاوه بر اینکه روایت منطقه را می‌شوند خود راوی هستند و بهترین روایت‌ها و تصاویر را در گروه‌های دانش‌آموزی و تشکل‌ها منتشر می‌کنند.

وی بیان کرد: هر استان که قصد اعزام کاروان راهیان نور داشته باشد باید علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مجوزهای لازم را دریافت کند. برای برگزاری راهیان نور در بستر فضای مجازی نیز همراه این کاروان‌ها گروه فنی فیلمبرداری اعزام می‌شود و به صورت مستقیم روایت‌ها را از محل یادمان‌ها در شبکه شاد پخش می‌کنند.

باستان گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان فروردین‌ماه ۱۰۰ هزار نفر روز یعنی ۲۰ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: