کد خبر: 4029546
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان خواستار ارائه برنامه چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی روسای دانشگاه‌ها برای برگزار حضوری ترم جدید شد.

چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی دانشگاه‌ها اعلام شودبه گزارش ایکنا از خوزستان، ولی‌الله حیاتی، فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در پایان جلسه قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا که امروز ۲۸ دی‌ در استانداری خوزستان برگزار شد، با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات این قرارگاه اظهار کرد: باید به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود خودروهایی که برای اجرای طرح شهید سلیمانی اختصاص می‌دهند در سراسر حوزه استحفاظی شهرستان اهواز مورد استفاده قرار بگیرند.

وی با اشاره به ابلاغ دستور بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها در ترم دوم بر لزوم تعیین چگونگی رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بازگشایی دانشگاه‌ها تاکید کرد و افزود: هفته آینده باید روسای دانشگاه‌ها در جلسه قرارگاه حضور پیدا کنند تا برنامه‌های خود را برای برگزاری کلاس‌های حضوری در ترم آینده را کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با تاکید بر تلاش برای افزایش پوشش واکسیناسیون گفت: علاوه بر دعوت تاخیری‌ها در دوز دوم باید افرادی که نوبت دریافت دوز سوم‌شان فرا رسیده نیز برای دریافت دوز سوم دعوت شوند تا ایمنی لازم در برابر اُمیکرون ایجاد شود.

وی با اشاره به کمبود امکانات برای افزایش پوشش واکسیناسیون سیار در شهرستان کارون  بیان کرد: شهرداری اهواز سه دستگاه اتوبوس و همچنین آمبولانس‌هایی به منظور انجام واکسیناسیون به شهرستان کارون اختصاص دهد.

حیاتی در خصوص گزارش‌های ارائه‌شده درباره میزان شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مطب‌ها افزود: دستگاه‌های متولی به ویژه مطب‌ها باید از نظر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی سامان‌دهی شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: