کد خبر: 4044562
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: عملیات فتح‌المبین همیشه باید یادآوری شود زیرا ما شهدای بزرگی را در این منطقه در راه اسلام از دست دادیم و تقدیم کردیم.

سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستانبه گزارش ایکنا از خوزستان، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان، امروز، دوم فروردین‌ماه در حاشیه مراسم سالروز عملیات فتح‌المبین با تبریک سال نو، اظهار کرد: امروز سالگرد عملیات فتح‌المبین است. این عملیات در تاریح یکم فروردین سال ۱۳۶۱ در منطقه عمومی غرب کرخه، رو‌به‌روی شوش، اندیمشک و دزفول انجام شد. عملیات بسیار بزرگ و یکی از چهار عملیات بزرگی بود که رزمندگان اسلام موفق شدند نیروهای بعثی را از خاک جمهوری اسلامی ایران بیرون کنند.

وی افزود: این عملیات همیشه باید یادآوری شود زیرا ما شهدای بزرگی را در این منطقه در راه اسلام از دست دادیم و تقدیم کردیم. امروز نیز با همت مردم شوش، مسئولان محترم و خادمان یادمان، برنامه خوبی برای تجلیل از ایثارگری شهدای والامقام برگزار شد و یکی از موضوعات مختلف برای این مراسم این است که یادآوری کنیم رزمندگان اسلام با دست خالی در زمانی که حداکثر یک سال و نیم از عمر انقلاب اسلامی نگذشته بود، رزمندگان اسلام در این جبهه توانستند شکست مفتضحانه‌ای را به صدام تا دندان مسلح که ده‌ها کشور آن را پشتیبانی می کرد، تحمیل کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: امروز با افتخار بعد از ۴۲ سال یاد آن دوران را گرامی می‌داریم و مردم مطمئن باشند نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح ما بسیار قوی هستند و از استحکام لازم برای مقابله با دشمنان برخوردار هستیم. البته باید از راهی که شهدا رفتند استعانت بگیریم و با وحدت، برادری، یکدلی و همراهی و همه آن‌چه می‎تواند اقتدار ما و حضور مردم را در صحنه بیشتر کند؛ از شهدا یاد بگیریم زیرا شهدا در این جبهه از همه اقوام و نیروهای مسلح مقابل دشمن واحد بودند و امروز نیز ما باید یک زبان و یک دل مقابل دشمن بایستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: