کد خبر: 4044632
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۹

خجسته مهر با تاکید بر اینکه تولید دانش بنیان سرلوحه برنامه های این صنعت خواهد بود گفت: قطعا ایجاد فرصت های شغلی پایدار در جریان افزایش تولید یک ضرورت و راهبرد اساسی خواهد بود که باید مورد توجه قرار گیرد.

تولید دانش بنیان سرلوحه برنامه های صنعت نفت خواهد بود

به گزارش ایکنا از خوزستان، محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز با حضور در یادمان شهدای فتح المبین واقع در شهرستان شوش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز تولید گاز و نفت کشور رو به افزایش است و همه ملت ایران شاهد تلاش های خدمتگزاران خود در صنعت نفت هستند تا توسعه‌ای تضمینی برای کشور رقم زده شود.

وی افزود: تلاش های صنعت نفت نوعی جهاد در شرایط جنگ اقتصادی است که برخلاف تصویرهایی که وجود داشت، این تلاش ها در حال به ثمر رسیدن است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» بیان داشت: با تکیه بر اراده و ایمانی که منشأ آن شهدا است، جهاد اقتصادی در صنعت نفت استوار و مقتدرانه در حال پیشروی است.

خجسته‌مهر ادامه داد: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته با بکارگیری از فناوری های جدید در صنعت نفت، جبهه اقتصادی را بیش از پیش تقویت می کنیم و همچون دوران دفاع مقدس در برابر بدخواهان ملت ایران با تمام توان ایستادگی خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه تولید دانش بنیان سرلوحه برنامه های این صنعت خواهد بود گفت: قطعا ایجاد فرصت های شغلی پایدار در جریان افزایش تولید یک ضرورت و راهبرد اساسی خواهد بود که باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به سالگرد انجام عملیات فتح المبین در دوم فروردین سال ۱۳۶۱ اشاره کرد و یادآور شد: در این‌ عملیات ایثارگری های زیادی توسط شهدا و رزمندگان انجام شد که پیروزی قاطع در برابر رژیم بعث عراق را رقم زد.

عملیات فتح‌المبین عملیات نظامی گسترده نیروهای مسلح ایران، علیه نیروهای ارتش بعث عراق بود که در فروردین ۱۳۶۱ با تلفات بالای انسانی دشمن پس از ۷ روز نبرد سنگین و با پیروزی قاطع نیروهای ایرانی و عقب‌نشینی ارتش عراق از سرزمین‌های اشغال‌شده، به پایان رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: