کد خبر: 4077662
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵

برگزاری جلسه با معاونین استانداران بصره و العماره برای حل و فصل تردد زائران

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از برگزاری جلسات با معاونین استانداران بصره و العماره در مورد تردد زائران برای حل و فصل مسائل تردد زائران اربعین خبر داد.

ولی‌اله حیاتی، معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، ولی‌اله حیاتی، معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان امروز ۲۲ مردادماه در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات انجام شده برای برگزاری راهپیمایی اربعین اظهار کرد: تمهیدات لازم برای عبور آسان، روان و توام با امنیت زائران اربعین حسینی در دو مرز شلمچه و چذابه در حال برنامه‌ریزی است و اقدامات خوبی برای تسهیل در عبور و مرور زائران انجام شده است.

وی افزود: در حوزه ارتباطی با کشور مقابل، جلساتی با معاونین استانداران بصره و العماره برگزار شده تا مسائل در مورد تردد زائران حل و فصل شود.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: در حوزه زیرساختی از جمله آب، برق و درمانی، اقدامات خوبی انجام شده و امروز در خدمت دبیرکل جمعیت هلال احمر هستیم و اقداماتی که باید در مرزها انجام شود را مرور کردیم. امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده امسال اربعین متفاوتی داشته باشیم.

حیاتی بیان کرد: با توجه به گرمای هوای در خصوص تامین آب آشامیدنی و یخ برای زائران و مواکب خدمات‌رسان اقدامات خوبی شده و مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha