کد خبر: 4078233
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸

حضور ۱۲ دانش‌آموز خوزستانی در بخش پژوهشی مسابقات قرآن

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان از اعزام 12 نماینده به بخش پژوهشی چهلمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان در گروه پسران به مشهد خبر داد.

علی بلاسم، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان

علی بلاسم، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، اظهار کرد: نمایندگان استان خوزستان در بخش پژوهشی چهلمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان در گروه پسران امروز، 24 مردادماه به محل برگزاری مسابقات در مشهد اعزام می‌شوند. 

وی ادامه داد: 12 دانش‌آموز پسر در رشته‌های تفسیر قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز در این دوره از مسابقات در مقطع متوسطه دوم حضور دارند و مرحله نهایی رقابت خود را برگزار می‌کنند. 

بلاسم افزود: در این دوره از مسابقات، دانش‌آموزان ابتدا در بخش مقدماتی در رشته‌های نهج‌البلاغه، صحیفه‌ سجادیه، تفسیر نمونه قرآن‌ کریم، احکام و انشاء‌ نماز آثار خود را از هر استان، هر پایه و رشته به دبیرخانه مسابقات ارسال کردند و از هر رشته و پایه به‌طور میانگین 13 نفر که امتیاز حدنصاب را به دست آوردند به مرحله نهایی راه یافتند.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: مرحله نهایی این مسابقات از 25 تا 27 مردادماه سال جاری در بخش پسران دانش‌آموز برگزار می‌شود و 29 تا 31 مردادماه نیز دختران دانش‌آموز، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha