کد خبر: 4087722
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور:

تعدی به نیروی انتظامی و آتش زدن پرچم کشور را محکوم می‌کنیم

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: ما حرکتی را که به نیروی انتظامی تعدی می‌کنند، پرچم آتش می‌زنند و به قران در خارج از کشور هتک حرمت می‌کنند، محکوم می‌کنیم.

سردار احمد خادم سید الشهدابه گزارش ایکنا از خوزستان، سردار احمد خادم سید الشهدا، فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور امروز 2 مهر در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: اصحاب رسانه مسئولیت سنگینی در ارتباط با مسائل خبری و اطلاع رسانی دارند. در دو سالی که مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل بودند، مردم از فضای مجازی و رسانه استفاده می‌کردند. اصحاب رسانه امروز نقش بسیار تاثیرگزاری دارند.

وی بیان کرد: طی بررسی‌هایی که از اقدامات برخی افراد که طی چند روز گذشته در کل کشور با آن مواجه بودیم، متوجه شدیم که این افراد نه ضد انقلاب و نه سیاسی بودند، آن‌ها افرادی در سنین ۱۵ تا ۲۰ سال بودند. متاسفانه در حوادث اخیر نزدیک به ۶۰ دستگاه آمبولانس را به آتش کشاندند، در حالی که در هیچ مجمع بین‌المللی و حتی میدان جنگ، حق زدن آمبولانس وجود ندارد، اما متاسفانه ارازل اوباش سوءاستفاده می‌کنند و اقدام به آتش زدن آمبولانس‌ها و وارد کردن خسارت به اموال عمومی می‌کنند. این‌کارها به سود جامعه نیست و هزینه‌ای به جامعه تحمیل می‌کند.

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و شهیدانی که در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم کردیم قطعا برای اسلام و ایران و خوزستان و مردم بود تا به نوامیس و شهرهای ما تعدی نکنند آن هم در حالی که دنیا بسیج شده بود، خوزستان و کشور ما را صاحب شوند، اما با حضور مردم و نیروهای مسلح نتوانستند. امروز هم ما به عنوان سپاه پاسداران اسلامی، نیروهای مسلح و نیروی انتظامی برای برقرای امنیت و آسایش مردم حاضر هستیم، کتک و تیر بخوریم و کشته شویم.

وی گفت: ‌آن‌هایی که امروز به خیابان‌ها آمدند، مردم و جوانان عزیزمان نمی‌دانیم. آن‌ها ارازل اوباشی هستند که آمبولانس آتش می‌زنند. البته خدا را شاکریم که مردم و جوانان ما خط خود را از ارازل اوباش و ضد انقلابی‌ها جدا کردند و شاهد تجمع خوبِ مردم بعد از نماز جمعه بودند و قرار است امروز هم در اهواز تجمع داشته باشند.

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: ما حرکتی را که به نیروی انتظامی تعدی می‌کنند، پرچم آتش می‌زنند و به قرآن در خارج از کشور هتک حرمت می‌کنند، محکوم می‌کنیم. این‌ها افرادی هستند که آن سوی مرز به دنبال ایجاد اختلاف در جامعه ما هستند و بر نمی‌تابند که تجمعی مثل اربعین در کربلا برگزار شود. حتی دیدیم که رئیس جمهور در سازمان ملل عکس حاج قاسم سلیمانی را بالا می‌برد و می‌گوید کسانی که حاج قاسم را ترو کردند، از بین می‌بریم و دشمنان که بر نمی‌تابند، می‌خواهند در داخل کشور مشکلاتی ایجاد کنند، در حالی که نمی‌توانند و جامعه ما با وحدت و همدلی به حرکت رو به جلو خود ادامه می‌دهد.

وی در ادامه با بیان این‌که برای امنیت در استان، یگانی در مرز مستقر داریم، افزود: در بخش محرومیت زدایی نیز اقداماتی انجام داده‌ایم؛ در این هفت، هشت سال اخیر توانسته‌ایم ۲۵۰۰ کیلومتر لایروبی انهار را انجام دهیم که هم در کیفیت و هم کمیت خرما تاثیرگزار بوده است. همچنین ۵۰ هزار متر فنس که تولیدات خودمان است، دور نخیلات مناطق محروم آبادان، خرمشهر و شادگان قرار داده شده است. در همین مناطق تسطیح اراضی، ایجاد شغل و تهیه جهزیه را نیز داشته‌ایم. ضمن این‌که هزاران بسته معیشتی در اختیار مردم این مناطق قرار داده شده است و روی موضوع آموزش و فنی‌وحرفه‌ای در حال کار هستیم. در همین قرارگاه کربلا در حال آمورش به سربازان هستیم تا بعد از پایان دوران مقدس سربازی، شغل داشته باشند. اعتقاد ما این است اگر امنیت ایجاد می‌کنید باید توام با ایجاد شغل و برطرف کردن مشکلات مردم باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha