کد خبر: 4088033
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹

اقشار جامعه با مسائل آشکار و پنهان کشور آشنا شوند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان اینکه در صحنه‌های گوناگون نیاز است اقشار مختلف با مسائل آشکار و پنهان کشور آشنا شوند، گفت: امروزه می‌بینیم برخی که ابتدا در پازل دشمن بازی کردند، به مرور با شناخت فتنه دشمن، عقب‌نشینی می‌کنند.

حجت الاسلام موسوی فرد

به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان، در نشست بصیرتی نقش روحانیت در جهاد تبیین که روز گذشته، 3 مهر تشکیل شد با بیان اینکه چهار اصل در برنامه‌های وجود مقدس پیامبر اکرم(ص) ظرف ۲۳ سال وجود داشته است،گفت: تمام تلاش پیامبر اکرم(ص) پرورش اخلاقی براساس مبانی الهی بوده است. جامعه‌پردازی جهت رشد و تعالی در مسیر الهی و تحقق عقاید و اندیشه‌های صحیح در دوران حضرت مورد توجه بود.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان افزود: پایه‌های نظام مبتنی بر افکاری که عقاید صحیح الهی را تشکیل می‌دهد، پایه‌ها و ستون‌های انسانی که باید این عقاید را بر دوش بکشد، دو اصل از این برنامه‌ها هستند. تبلیغ بی‌وقفه سومین اصل حضرت است؛ تبلیغ از آن جهت که سخت است از سوی رهبر معظم انقلاب جهاد معرفی شده است.

موسوی‌فرد گفت: انقلاب در دل‌ها و عاطفه‌ها چهارمین اصل از برنامه‌های وجود مقدس پیامبر(ص) است که حضرت آن را پایه‌ریزی کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور اقشار مختلف در محکومیت اغتشاش‌های اخیر، افزود: در صحنه‌های گوناگون نیاز است که اقشار مختلف با مسائل آشکار و پنهان کشور آشنا شوند. امروزه می‌بینیم برخی که ابتدا در پازل دشمن بازی کردند، به مرور با شناخت فتنه دشمن، عقب‌نشینی می‌کنند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه برای جهاد تبیین باید ابتدا خود شخص علم و آگاهی لازم نسبت به مسائل روز را داشته باشد، عنوان کرد: چرا دشمن در شرایط کنونی این فتنه را اجرایی کرده؟ در سه عرصه داخلی، بین المللی و سیاست خارجی به موفقیت دست پیدا کردیم و به همین دلیل دشمن در سه بازه به دنبال اجرایی کردن آن بود، اما در نهایت پیش از زمستان سخت در اروپا آن را اجرایی کرد.

موسوی‌فرد بیان کرد: برخی از مسئولان دوره‌های مختلف در کنار فتنه گران و آشوبگران قرار داشتند و موجب تحریک مردم شدند؛ باید با قاطعیت با این افراد برخورد شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha