کد خبر: 4088103
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸

اعلام برنامه‌های حوزه هنری خوزستان در هفته دفاع مقدس

حوزه هنری خوزستان در هفته دفاع مقدس برنامه‌های فرهنگی مختلفی را در سه شهرستان آبادان، اهواز و دزفول برگزار می‌کند.

هفته دفاع مقدسبه گزارش ایکنا از خوزستان، واحدهای فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان در هفته دفاع مقدس و سالروز حماسه غرورآفرین شکست حصر آبادان برنامه‌های متنوعی را در سه شهر آبادان، اهواز و دزفول اجرا می‌کنند.

تولید موشن گرافیکی با نام «شهیدان زنده‌اند» جهت انتشار در فضای مجازی یکی از آثار مشترک واحد هنرهای تصویری و تجسمی دفتر آبادان است که در ایام هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

برپایی نمایشگاه نقاشی مجازی، برگزاری کارگاه نقاشی کودک با موضوع دفاع مقدس به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان دفتر آبادان انجام می‌شود.

همچنین نمایشگاه عکس با موضوع تئاتر دفاع مقدس به همت دفتر آبادان و نشست تخصصی «تئاتر و جنگ» با حضور نمایشنامه‌نویسان و کارگردانان تئاتر آبادان و خرمشهر در حوزه هنری دفتر آبادان برگزار می‌شود.

اجرای نمایشنامه‌خوانی سه نمایشنامه «آموزش نظامی»، «فرخنده» و «ساعت وهم»، برگزاری نشست تخصصی آسیب‌شناسی سینمای دفاع مقدس، اجرای نمایش مستندهای شاخص دفاع مقدس، خوانش فیلمنامه و برگزاری نشست تخصصی آسیب‌شناسی فیلمنامه در دفاع مقدس و تولید سه نمایش رادیویی با موضوعیت دفاع مقدس جهت انتشار در فضای مجازی از جمله برنامه‌هایی هستند که به همت دفتر آبادان اجرایی می‌شوند.

علاوه بر برگزاری کارگاه تولید پوستر در اهواز، به مناسبت این ایام نیز برنامه‌های مختلفی نظیر آیین‌های نمایشی، پرده‌خوانی، نوحه‌های پامنبری، شعرخوانی، کتیبه نقاشی توسط دفتر دزفول در این شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha