دانشجوی مضروب علوم پزشکی اهواز درگذشت
کد خبر: 4098066
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

دانشجوی مضروب علوم پزشکی اهواز درگذشت

دانشجوی مضروب پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که در درگیری با سارقان مجروح شده بود، امروز 17 آبان درگذشت.

درگذشت دانشجوی پزشکیبه گزارش ایکنا از خوزستان به نقل از وبدا، بشار فائق (باراگائی) دانشجوی مضروب پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که در درگیری با سارقان مجروح شده بود، درگذشت.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز ۱۷ آبان‌ اعلام کرد بشار فائق (باراگائی) دانشجوی واحد بین‌الملل این دانشگاه علیرغم تلاش تیم‌های متعدد پزشکی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز و انجام چندین عمل جراحی، به دلیل شدت جراحات وارده متاسفانه دار فانی را وداع گفت.

این دانشجو چند روز پیش در پارکینگ شماره ۲ پارک ساحلی کیانپارس اهواز در درگیری با سارقین و بر اثر ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود.

محمد حسین سرمست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با صدور پیامی درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت. در پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمده است:

«درگذشت جانکاه دانشجوی عزیزمان آقای بشار فائق (باراگائی) باعث تالم و تاثر خاطر اینجانب و همه همکاران گردید. بدینوسیله مراتب تسلیت عمیق خود را به خانواده، بستگان، دوستان و جامعه دانشگاهی اعلام نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان اجر توام با صبر جمیل مسالت می‌نمایم.»

انتهای پیام
captcha