محفل انس با قرآن در تیپ زرهی حضرت حجت(عج) برگزار شد
کد خبر: 4183165
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۱

محفل انس با قرآن در تیپ زرهی حضرت حجت(عج) برگزار شد

در راستای ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم، محفل انس با قرآن با حضور کارکنان تیپ زرهی حضرت حجت(عج) در حسینیه حضرت قائم(عج) برگزار شد.

محفل انس با قرآنبه گزارش ایکنا از خوزستان، در راستای ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم و انس با کتاب آسمانی، محفل انس با قرآن کریم با حضور کارکنان تیپ زرهی حضرت حجت(عج) در حسینیه حضرت قائم(عج) برگزار شد.

در این محفل قرآنی که روز گذشته یکشنبه 28 آبان برگزار شد، حجت الاسلام طباطبایی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ زرهی حضرت حجت(عج)، بااشاره به آیه 21 سوره مبارکه حشر گفت: طبق این آیه شریفه، عظمت قرآن چنان است که اگر بر کوه نازل می‌شد، کوه در برابر آن به خشوع پراکنده می‌شد.

وی افزود: قرآن کریم بر قلب نازنین پیامبر اکرم(ص) نازل شد و قلب ایشان، این کلام الهی را پذیرفت و این نشانگر عظمت قلب رسول خدا(ص) است. اگر انسان با هواهای نفسانی خود مقابله و قلب خود را با معارف اسلام مزین کند به جایی می‌رسد که قلبش از کوه‌ها نیز استوارتر می‌شود.

طباطبایی با اشاره به آثاردنیوی تلاوت قرآن ادامه داد: نجات از فتنه‌ها، دوای دردها و زندگی و مرگ سعادتمندانه و نورانیت قلب از نگاه رسول خدا(ص) آثار تلاوت با قرآن است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ زرهی حضرت حجت(عج) در پایان تأکید کرد: همه باید انس با قرآن را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از معارف آن حداکثر استفاده را ببریم.

گفتنی است، خلیل سواری، قاری کشوری استان ما در این محفل به تلاوت قرآن پرداخت. تقدیر از چهره‌های قرآنی تیپ زرهی حضرت حجت(عج) در مسابقات سراسری نیروی زمینی سپاه از دیگر برنامه‌های این محفل بود.

انتهای پیام
captcha