نقش دانش‌آموزان در انتخابات، همراهی با والدین است
کد خبر: 4197143
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

نقش دانش‌آموزان در انتخابات، همراهی با والدین است

مسعود حمیدی‌نژاد با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: ممکن است دانش‌آموزان فکر کنند که در سن تکلیف نیستند، اما باید بدانند که آن‌ها می‌توانند پدران و مادران خود را برای رأی دادن همراهی کنند.

مسعود حمیدی نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستانبه گزارش ایکنا از خوزستان، مسعود حمیدی‌نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین زنگ انقلاب که امروز، ۱۱ بهمن‌ در دبیرستان متوسطه اول انقلاب اهواز برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، اول راه است و باید پای این انقلاب بمانید تا آن را به دست صاحب اصلیش برسانید.

وی افزود: این تکلیف ماست که در این مسیر، محکم بمانیم و مسیر نورانی شهدا را تا رسیدن به سرمنزل مقصود ادامه دهیم.

حمیدی‌نژاد با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: در آستانه یکی از حساس‌ترین اتفاقات هستیم که هر بار حساس‌تر از دوره قبل بوده است. ممکن است دانش‌آموزان بگویند ما در سن تکلیف نیستیم که رأی بدهیم، اما باید بدانند که آن‌ها می‌توانند پدران و مادران خود را برای رأی دادن همراهی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: انتخابات و رأی دادن در نظام جمهوری اسلامی با کشورهای دیگر متفاوت است. رأی دادن در این نظام تکلیف، عبادت و همراهی با شهدا و نشانه ولایت‌پذیری است و اگر دانش‌آموزان این همراهی را داشته باشند قطعاً از همین روز این همراهی و شهدایی بودن را در کارنامه اعمالشان خواهند داشت. امیدوارم هر کجا هستیم بتوانیم این تکلیف الهی را انجام دهیم و مسئولیت‌مان را به سرانجام برسانیم و رضای ولی‌امر و مولایمان در کارنامه اعمال داشته باشیم.

انتهای پیام
captcha