کتاب «سبزترین امام» به نمایشگاه کتاب رسید
کد خبر: 4215210
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۸

کتاب «سبزترین امام» به نمایشگاه کتاب رسید

کتاب «سبزترین امام» اثر علی شعیبی که به همت دفتر نشر معارف چاپ شده است به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رسید.

کتاب «سبزترین امام» به نمایشگاه کتاب رسید

حجت‌الاسلام علی شعیبی، نویسنده کتاب «سبزترین امام» در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان از انتشار این کتاب از سوی دفتر نشر معارف خبر داد و گفت: کتاب «سبزترین امام» با موضوع زندگی امام حسن مجتبی(ع) به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رسید.

وی ادامه داد: این کتاب در شش فصل تدوین شده است و به زندگی امام حسن مجتبی(ع) از تولد تا شهادت ایشان می‌پردازد. با مطالعه چندبعدی زندگی امام مجتبی(ع)، ایشان را انسانی مجاهد، مبارز، عالم، شجاع، مدبر و آینده‌نگر می‌بینیم، امامی که تا پایان عمر به مبارزه ادامه داد، بی‌آنکه ذره‌ای ترس به خود راه دهد، جهاد کرد و فقط زمانی شیوه مبارزه خود را تغییر داد که مردم او را تنها گذاشتند و لازم بود برای حفظ اسلام و جان شیعیان راستین، با معاویه صلح کند.

شعیبی گفت: این کتاب خلاف باور غلط عامه که صلح امام را به تسلیم شدن تشبیه کرده‌اند بر تداوم امام بر جهاد همراه با صلح اشاره دارد. 

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «سبزترین امام» را از نشر معارف و فروشگاه پاتوق کتاب در سراسر کشور تهیه کنند.

یادآور می‌شود، پیش از این کتاب‌های «یک آدم بیست»، «شیر خدا علی(ع)»، «پرسش و پاسخ مهدوی»، «اصول دین نوجوان 1 و 2»، «مقتل نوجوان فاطمی»، «مقتل حسینی نوجوان»، «آبشار اندیشه»، «جایزه‌های خدا» و... از این نویسنده منتشر شده است.

انتهای پیام
captcha