مراسم بزرگداشت دهه کرامت در شرکت آبفای اهواز برگزار شد
کد خبر: 4215789
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۸

مراسم بزرگداشت دهه کرامت در شرکت آبفای اهواز برگزار شد

همزمان با ایام دهه کرامت، مراسم بزرگداشت این دهه در شرکت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد و طی آن از بانوان شاغل در این شرکت تجلیل به عمل آمد.

مراسم بزرگداشت دهه کرامت در شرکت آبفای اهوازبه گزارش ایکنا از خوزستان، مراسم بزرگداشت دهه کرامت امروز سه‌شنبه 25 اردیبهشت در شرکت آب و فاضلاب اهواز برگزار شد. فرزان عباسیان، قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز در این مراسم که با حضور جمعی از بانوان شاغل در این شرکت همراه بود، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای زن، یک جایگاه معرفتی قائل هستند، گفت: زن در جامعه اسلامی، رکن خانواده است، یعنی تربیت‌کننده و تعالی‌بخش انسان و از سوی دیگر نیز در همه عرصه‌های اجتماعی می‌تواند تأثیرگذار و نقش‌آفرین باشد، همچنان که پس از پیروزی انقلاب اسلامی زنان در مسئولیت‌های گوناگون اجتماعی و مدیریتی خوش درخشیده‌اند. 

وی به تبیین جایگاه زن در نظام اسلامی پرداخت و گفت: باید مراقبت کنیم که اسیر دو نگاه غلط مردسالارانه و فمنیسیتی نشویم، یعنی نه افراط و نه تفریط. رژیم طاغوت به جایگاه زن نگاهی سکولار و غرب‌گرایانه داشت و در همان زمان نیز، مارکسیست‌ها نگاه خاص خود را ترویج می‌کردند، اما با پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) اعتماد به نفس زنان را احیا کرد و آنان را به کنشگران اصلی جامعه تبدیل نمود.

عباسیان با اشاره به تمدن‌سازی و فرهنگ‌ساز بودن بانوان بیان کرد: زنان ذاتاً مدیر هستند و در هر جایگاهی که قرار گرفته‌اند، با توجه به خستگی‌ناپذیری، انضباط و امانت‌داری، معمولاً موفق عمل کرده و نقش بسزایی در پیشبرد اهداف سازمانی داشته‌اند.

گفتنی است در پایان، قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز از بانوان شاغل در شرکت تقدیر و تجلیل به عمل آورد.

انتهای پیام
captcha