کد خبر: 4224265
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷

برگزاری دوره تربیت معلم سبک زندگی قرآنی در خوزستان

مدیر مؤسسه قرآن و عترت بیت‌الزهرا(س) اهواز از برگزاری دوره تربیت معلم سبک زندگی قرآنی در اهواز در پایان هفته جاری خبر داد.

قرآن کریمملوک پورمزعل، مدیر مؤسسه قرآن و عترت بیت‌الزهرا(س) اهواز در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان از برگزاری دوره تربیت معلم سبک زندگی قرآنی در اهواز خبر داد و گفت: این دوره برای اولین بار از سوی اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان با همکاری مؤسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(س) و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: این دوره در دو بخش آقایان و بانوان، چهارشنبه 13 تیر آغاز می‌شود و تا جمعه 15 تیر ادامه خواهد داشت. آقایان مهدی نادی و حسین تقی‌پور تدریس این دوره را بر عهده دارند. 

پورمزعل با بیان اینکه 24 نفر در بخش بانوان و 20 نفر در بخش آقایان در دوره تربیت معلم سبک زندگی قرآن از سراسر استان شرکت می‌کنند، افزود: پس از اتمام کلاس‌های حضوری، این دوره در فضای مجازی ادامه خواهد داشت و یک کارگاه در مرداد نیز برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

مدیر مؤسسه قرآن و عترت بیت‌الزهرا(س) اهواز گفت: بعد از برگزاری دوره، از فراگیران انتظار می‌رود که دوره‌های تربیت مربی سبک زندگی را به طور گسترده در شهرستان‌ها برگزار کنند.

گفتنی است، مؤسسه قرآن و عترت بیت‌الزهرا(س) اهواز پیش از این دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن را با همکاری اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان در اهواز برگزار کرده بود.  این دوره در دو گرایش «مهارت‌های تدریس» و «روان‌شناسی» ویژه بانوان برگزار شد.

انتهای پیام
captcha