کد خبر: 4224386
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۸
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

مردم با حضور حداکثری در انتخابات اقتدارآفرینی کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد با اشاره به اینکه مطالبه جدی مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است، گفت: مردم تمام قد در کف میدان باشند زیرا مردم هستند که موجب اقتدار نظام می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد، امام جمعه اهوازبه گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد، امام جمعه اهواز، شامگاه 11 تیرماه در مراسم اربعین شهدای خدمت که در مصلی اهواز برگزار شد، با اشاره به هشت سفر شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به استان خوزستان گفت: وجود شهید رئیسی به مردم ولایت‌مدار کشور و به‌ویژه مردم ولایت‌مدار خوزستان گره خورده بود. 

وی با بیان اینکه شهید رئیسی هوای نفس را درون خود کشته بود و چیزی به نام منیت در وجود خود نداشت، افزود: اهر صفت نیکی است که یک انسان باید آن را داشته باشد و در زمان حیات خود به تحقق رساند.

موسوی‌فرد با بیان اینکه مهمترین ویژگی شهید جمهور ولایت‌مداری بود، گفت: شهید رئیسی با وجود بن‌بست‌هایی که وجود داشت در سه سال ریاست جمهوری خود حداقل کار ۱۵ سال را در کشور را انجام دادند و زبان به شکایت باز نکردند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: شهید رئیسی مرد بزرگی بود که در مدت زمان سه سال ریاست جمهوری ۱۰ هزار کارخانه تعطیل را به چرخه تولید درآورد و هزاران نفر بیکار را دوباره شاغل کرد.

امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه مشارکت مردم خوزستان در انتخابات سرنوشت‌ساز کشور در شأن مردم خوزستان نبود، گفت: تمام ظرفیت‌ها بسیج شده‌اند تا آمار و ارقام بالا برود. این هفته اگر اقتدار و خشنودی قلب امام زمان(ع) خود را می‌خواهیم باید شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی در استان خوزستان باشیم.

وی اضافه کرد: افزون بر مشارکت حداکثری مردم، انتخاب رئیس‌جمهور اصلح نیز مهم است تا مسیر شهید رئیسی را ادامه دهد.

موسوی‌فرد با اشاره به اینکه مطالبه جدی مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است، گفت: مردم تمام قد در کف میدان باشند زیرا مردم هستند که موجب اقتدار می‌شوند. از انرژی هسته‌ای و سلاح هسته‌ای برتر، حضور مردم در صحنه است. 

انتهای پیام
captcha