کد خبر: 3706761
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
گروه سیاست و اقتصاد ـ فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که دوشادوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک هدف از این نظام پاسداری کند. ارتش در حوزه هوایی، پدافند، دریا و زمینی این توانایی را دارد که از مرزهای ایران اسلامی دفاع کند و دشمنان نیز به خوبی این توانایی و قدرت ارتش را متوجه شده‌اند.

به گزارش ایکنا از خوزستان، امیر سرتیپ دوم علی ظریفی‌ یگانه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش در مراسم رژه نیروهای مسلح که امروز 29 فروردین به مناسبت روز ارتش در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی هویت واقعی خود را به دست آورد و همزمان با مبارزه ملت ایران به رهبری امام (ره) به انقلاب پیوست و به طاغوت پشت کرد.

ارتش دوشادوش سپاه در یک هدف از نظام پاسداری می‌کند

وی افزود: از همان روزهای پیروزی انقلاب، استکبار جهانی جهت منافع خود ارتشی تربیت کرد و زمانی که معادلاتش به هم خورد، به شدت از ارتش ناراحت شد و از همان روزهای اول انقلاب سعی در انحلال ارتش داشت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش ادامه داد: بسیاری افراد ناآگاه معتقد بودند که اگر ارتش را از بدنه نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران بردارند، به طور قطع به آن اهداف پلید خود که در نهایت نابودی نظام جهوری اسلامی ایران است، خواهند رسید.

ظریفی‌ یگانه ادامه داد: از آنجایی که امام(ره) به این توطئه و ترفند دشمن آگاه بود، در همان روزهای اول انقلاب اسلامی حمایت خود را از ارتش اعلام کرد و در روز 28 فروردین سال 58 در آن پیام تاریخی از زحمات ارتش در به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب و حفظ انقلاب تشکر و امر کردند که نیروهای مسلح در روز 29 فروردین به خیابان‌ها بیایند و در حضور مردم رژه بروند تا مردم و مسوولان حمایت خود را از ارتش اعلام کنند.

وی بیان کرد: نیروی مسلحی که در آن زمان آموزش دیده بود به خوبی توانست در مقابل حرکت‌های گروهک‌های خودفروخته منافقین که در نقاط مختلف ایران حضور داشتند، مبارزه کند و درس فراموش نشدنی به آن‌ها بدهد و با انهدام این تیم‌ها به ویژه در مناطق مرزی، گام‌های موثری در راستای حفظ انقلاب بردارد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که دوشادوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک هدف از این نظام پاسداری کند. ارتش در حوزه هوایی، پدافند، دریا و زمینی این توانایی را دارد که از مرزهای ایران اسلامی دفاع کند و بنا به تدابیر مقام فرمانده کل قوا در هر نقطه از ایران و خارج از آن آماده اجرای ماموریت و جانفشانی است و از آمادگی خوبی برخوردار است و دشمنان نیز به خوبی این توانایی و قدرت ارتش را متوجه شده‌اند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: