کد خبر: 3908559
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
مجمع قاریان و حافظان دشت‌آزادگان علاوه بر اجرای برنامه‌های مختلف قرآنی همزمان با دهه کرامت با سرکشی به پیشکسوتان قرآنی شهرستان از آنها تقدیر کرد.

یوسف حمادی، مدیر مجمع قاریان و حافظان دشت آزادگان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت این مجمع با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، برنامه تفقد از پیشکسوتان و پدران معنوی قرآنی شهرستان سوسنگرد را آغاز کرده است. سرکشی از این پیشکسوتان و تقدیر از آنها با حضور حجت‌الاسلام سواری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوسنگرد همراه بوده است.

وی بیان کرد: مجمع قاریان قرآن دشت آزادگان در ماه رمضان اقدام به برگزاری جلسات ختم روزانه قرآن کریم به صورت مجازی از طریق فضای مجازی اینستاگرام کرد. این برنامه به صورت روزانه در محلات مختلف شهرستان سوسنگرد و اماکن مذهبی شهرهای هویزه، کوت سیدنعیم، بستان، رفیع، ابوحمیظه و روستاهای محوری با بهره‌گیری از قاریان بومی همان محلات و روستاها برگزار شد.

حمادی بیان کرد: همچنین طرح سی روز در ضیافت نور هم شامل طرح سوال از جزء قرآن کریم و اجرای مسابقه قرآنی ربیع‌القلوب ویژه بانوان در دو مرحله مقدماتی و فینال با شرکت 197 قاری خانم از شهرهای مختلف خوزستان و راهیابی 45 نفر به مرحله فینال از دیگر برنامه‌های این مجمع بوده که در حال حاضر جوایز آن به برگزیدگان اهدا می‌شود. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: