کد خبر: 3970852
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
رئیس حوزه هنری خوزستان گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر رویداد رقابتی هنر و رسانه «خرم شهر» به همت حوزه هنری و بسیج هنرمندان خوزستان برگزار می‌شود.

رویداد رقابتی «خرم شهر» برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از خوزستان و به نقل از حوزه هنری خوزستان، محمد شهبازگهروئی، رئیس حوزه هنری خوزستان اظهارکرد: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر توسط رزمندگان در دوران جنگ هشت ساله تحمیلی، نمادی از خودباوری، عزم راسخ و اتحاد ملی مردم ایران بر محور آرمان‌های ماندگار جمهوری اسلامی در برابر هجمه‌های دشمنان است.

وی افزود: یوم‌الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی‌نظیر تاریخ، گویای مقاومت و پایداری ملت ایران اسلامی است، حماسه‌ای که در تاریخ ثبت شد تا درسی برای دشمنان این نظام باشد و آنها بدانند مردم ایران ملتی هستند که پای آرمان‌های  خود همواره انسجام و شجاعت دارند.

شهبازگهروئی با اشاره به سالروز سوم خرداد آزادسازی خرمشهر از برگزاری رویداد رقابتی هنر و رسانه «خرم شهر» خبر داد و اظهار کرد: این رویداد به همت حوزه هنری  و بسیج هنرمندان خوزستان در چهار بخش عکس، پادکست، فیلم کوتاه و داستان کوتاه برگزار می‌شود.

رییس حوزه هنری خوزستان با بیان این‌که ثبت‌نام در رویداد رقابتی «خرم شهر» از ۱۵ اردیبهشت آغاز شده و تا ۲۲ اردیبهشت ادامه دارد اضافه کرد: زمان برگزاری کارگاه‌ها ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت، مهلت ارسال آثار اول تا ۱۰ خرداد و داوری و اعلام نتایج ۱۵ خرداد است.

وی با اشاره به این‌که علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام کلمه «خرمشهر» را به شماره همراه ۰۹۲۲۸۹۴۸۰۸۹ واتس‌آپ کنند یادآور شد: در این رویداد سازمان بسیج هنرمندان خوزستان، منطقه آزاد اروند و صدا و سیمای استان با حوزه هنری همکاری دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: