کد خبر: 3971210
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با بیان اینکه حدود ۲۵ هزار یتیم در خوزستان وجود دارد، گفت: تفاهم نامه ای با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی منعقد شده تا همه ایتام خوزستان حداقل یک حامی معنوی داشته باشند.

همه ایتام خوزستان صاحب یک حامی معنوی می‌شوند

به گزارش ایکنا از خوزستان، جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان در مراسم توزیع ۶ هزار بسته معیشتی در خوزستان که امروز ۲۲ اردیبهشت‌ماه در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در سال گذشته در خصوص رزمایش کمک های مومنانه باعث شد تا حرکت عظیمی در کشور شکل بگیرد و این حرکت اکنون بسیار وسیعتر شده است و قطعا حرکتی ماندگار و همیشگی خواهد شد.

وی افزود: در رزمایش های کمک های مومنانه همه مجموعه هایی که در بحث محرومیت زدایی فعالیت می کنند در کنار هم قرار گرفته اند تا خدمات ماندگارتر و تاثیر گذار تر باشد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: در ابتدای ماه مبارک رمضان امسال، پخت یک میلیون پرس غذای گرم و تهیه ۱۷۰ هزار بسته معیشتی هدف گزاری شده است. توزیع ۶ هزار بسته حمایتی که امروز انجام می شود نیز بخشی از این برنامه است. 

وی عنوان کرد: از ابتدای ماه رمضان تا کنون با همکاری سپاه در سطح خوزستان تقریبا حدود ۹۰ هزار پرس غذای گرم و ۳۰ هزار بسته معیتشی با همکاری سپاه پاسداران و بسیج سازندگی در خوزستان توزیع شده است.

شبیه با بیان این که حدود ۲۵ هزار یتیم در خوزستان وجود دارد، افزود: تفاهم نامه ای با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی منعقد شده تا همه ایتام خوزستان حداقل یک حامی معنوی داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: