کد خبر: 3986646
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
مسئول امور قرآن و حدیث حوزه علمیه خوزستان با بیان اینکه دوره تخصصی مهارت‌های بیان تفسیر در استان در حال برگزاری است، گفت: 700 نفر از استادان حوزه علمیه و ائمه جماعات مساجد استان در این دوره شرکت کرده‌اند.

شرکت 700 نفر در دوره مهارت‌های بیان تفسیر در خوزستانحجت‌الاسلام امیر سیاحی، مسئول امور قرآن و حدیث حوزه علمیه خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان با بیان اینکه دوره تخصصی مهارت‌های بیان تفسیر در استان در حال برگزاری است، گفت: این دوره به صورت مجازی و ویژه استادان حوزه علمیه و ائمه جماعات مساجد استان خوزستان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این دوره زیر نظر مؤسسه تفسیر حجت الاسلام‌والمسلمین قرائتی و با حضور استادان کشوری برگزار شده است، افزود: هدف این دوره تربیت استاد تفسیر، ارتقا سطح دانش استادان تفسیر و کسب مهارت‌های لازم جهت تدریس است.

سیاحی گفت: 700 نفر از استادان حوزه علمیه در این دوره شرکت کرده‌اند و کلاس‌های آن به صورت مجازی و آفلاین در حال برگزاری است.

مسئول امور قرآن و حدیث حوزه علمیه خوزستان همچنین از برگزاری اردوی زیارتی ویژه طلاب مدارس قرآنی حوزه خبر داد و گفت: در سطح استان 16 علمیه به عنوان مدارس قرآنی فعالیت می‌کنند، به این معنا که حفظ قرآن در کنار دروس طلاب مورد توجه است. این اردو به منظور ارتقای انگیزه طلاب در امر حفظ قرآن با حضور 133 طلبه در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: