کد خبر: 4002728
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳

رئیس شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان باغ‌ملک به بیان اقدامات این شورا در زمینه محرومیت زدایی پرداخت.

اقدامات شورای هماهنگی امور خیریه باغ‌ملک در زمینه محرومیت زدایی

فرج‌الله شریفی، رئیس شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان باغ‌ملک در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی این شورا و دعوت از مؤسسه ثامن‌الحجج تهران و گروه جهادی شهدای دشت ذوالفقاری در جهت کمک به امور عمرانی و نیازمندان شهرستان خدمات مطلوبی در برطرف کردن محرومیت‌زدایی در روستاهای محروم شده است.

وی گفت: آبرسانی به روستای آرزو از توابع شهرستان باغ‌ملک با هزینه بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان، توزیع یک‌هزار و 100 بسته معیشتی به ارزش 480 میلیون تومان، کمک جهیزیه به سی عروس به ارزش بیش از 900 میلیون تومان، کمک بلاعوض به نیازمندان و 10 خانوار روستایی به ارزش 100 میلیون تومان، کمک به ایتام و فرزندان نیازمند به ارزش 15 میلیون تومان، گازرسانی به مدرسه ابتدایی روستای آرزو به ارزش 100 میلیون تومان، اقدامات شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان باغ‌ملک است.

وی گفت: حدود 262 مسجد و 12 حسینیه در شهرستان باغ‌ملک در حال ساماندهی هستند که امید است همه مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی با تکمیل هیات امنا و اموال موقوفه در چهارچوب شرح وظایف محوله برنامه‌ریزی شود. چنانچه در هر کدام از اماکن مذهبی مکان مناسبی که بتواند با احداث بازارچه با درآمدزایی همراه باشد، برابر ضوابط کارشناسی و از طریق سرمایه‌گذار محلی در این راستا اقدام خواهد شد.

انتهای پیام
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۲
0
0
بسیارعالی
فرج الله شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۰
0
0
عالی و درود
شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۳:۵۲
0
0
درود برآقای شریفی بزرگوار واز مردان نیک منطقه منگشت
خداوند به شما توفیق عنایت فرماید
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: