کد خبر: 4007749
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
مسئول اتحادیه دانش آموزان استان خوزستان از برگزاری بیست و یکمین دوره آموزشی و تربیتی اردوی «طلایه‌داران فردا» با شرکت 300 دانش آموز خبر داد.

«طلایه داران فردا» به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام محمد عرب، مسئول اتحادیه دانش‌آموزان استان خوزستان از برگزاری بیست و یکمین دوره آموزشی و تربیتی اردوی «طلایه‌داران فردا» خبر داد و گفت: در این دوره دانش‌آموزان علاوه بر آشنایی با اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، فعالیت‌های تشکیلاتی، برنامه‌های محوری با مهارت‌های تقویت فن‌بیان دانش‌آموزان، آداب معاشرت، نظم و برنامه‌ریزی شخصی و تشکیلاتی، مهارت‌های خلاقیت و شخصیت‌شناسی را تمرین می‌کنند.

وی اظهار کرد: دوره آموزشی «طلایه‌داران فردا» به منظور ایجاد آمادگی لازم در ابعاد مختلف مهارتی، تشکیلاتی و معرفتی برگزار می‌شود. با توجه به وضعیت بهداشتی کشور، متاسفانه امکان برگزاری دوره حضوری طلایه داران فردا میسر نشد، اما محتوایی با کیفیت، جذاب و مفید در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

مسئول اتحادیه دانش آموزان استان خوزستان با بیان اینکه در این دوره 300 دانش آموز منتخب مدارس استان حضور دارند، گفت: این دوره در یک فرآیند توسط مربیان اتحادیه انجمن اسلامی، در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد. محتوای ارائه شده دارای یک سناریو در ارائه آموزش‌ها است و نقطه‌ای برای آغاز و نقطه ای برای پایان دارد.

وی اظهار کرد: این دوره با هدف حضور فعال و منسجم مسئولان انجمن‌های اسلامی دانش آموزان دایر می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: