کد خبر: 4008001
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از اهدای ۲۵۰۰ بسته تحصیلی به دانش‌آموزان نیازمند خوزستانی به مناسبت هفته وحدت خبر داد.

اهدای بسته‌های تحصیلی به دانش‌آموزان محروم خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خوزستان، جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با تأکید بر لزوم همکاری سازمان‌ها، ادارت و صنایع استان خوزستان در تهیه بسته‌های تحصیلی و لوازم التحریر دانش‌آموزان نیازمند، اظهار کرد: در ادامه جشن عاطفه‌ها و پیوست تفاهم مشترک با بسیج در قالب طرح مهر تحصیلی و رزمایش کمک مومنانه، بسته‌های تحصیلی به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد.

وی افزود: در این برنامه به همت بسیج و سپاه استان خوزستان، با حضور سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و حجت الاسلام میرعلایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) حدود ۲۵۰۰ هزار بسته لوازم تحریر پیش‌بینی شده است که بین دانش‌آموزان تحت حمایت استان خوزستان توزیع و در هفته‌های آتی نیز سهمیه جدیدی تامین و توزیع خواهد شد.

شیبه گفت: این بسته‌های تحصیلی شامل نوشت افزار و کیف و ... با همکاری قرارگاه و گروه جهادی فرهنگی سردار شهید مصدق طاهری بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام علی(ع) و خیرین تهیه و برای دانش‌آموزان مناطق محروم سوسنگرد، کارون، حاشیه اهواز و آغاجاری در نظر گرفته شده است. برای اندیکا نیز سهمیه ویژه در نظر گرفته شده است و توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اشاره به ارائه خدمات متنوع فرهنگی آموزشی به افراد تحت حمایت، افزود: کمیته امداد خوزستان در کنار اقدامات حمایتی و معیشتی و توانمندسازی خانواده‌ها، توجه ویژه‌ای به موضوعات فرهنگی دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: