کد خبر: 4044062
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳

پیام تسلیت رئیس جهاددانشگاهی خوزستان در پی درگذشت حجت‌الاسلام شفیعی

رئیس جهاددانشگاهی استان خوزستان در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان را تسلیت گفت.

حجت‌ الاسلام شفیعیبه گزارش ایکنا از خوزستان، سیدعلیرضا علوی، رئیس جهاددانشگاهی استان خوزستان در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«اناالله و اناالیه راجعون

خبر ارتحال عالم جلیل‌القدر و مجاهد خستگی ناپذیر مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج سیدمحسن شفیعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان موجب اندوه عمیق دانشگاهیان استان شد.

این عالم وارسته نمونه بارزی از جایگاه رفیع روحانیت در بین اهالی علم و فرهنگ بود. حسن خلق، سخت‌کوشی، رفتار پدرانه و پایبندی به آرمان‌ها و ارزش‌ها از وی نمونه‌ای برجسته و عزیز از روحانیت در بین اقشار مختلف مردم به خصوص دانشگاهیان ساخته بود.

هر چند از حضور مادی آن عزیز محروم شدیم، اما اطمینان دارم آثار سه دهه حضور ارزشمند آن مجاهد بزرگ همچنان در فضای دانشگاه‌های استان خوزستان باقی خواهد ماند.

به نیابت از جهادگران سازمان جهاددانشگاهی استان خوزستان این مصیبت را به جامعه دانشگاهی و حوزوی استان و به ویژه پدر و مادر، همسر و فرزندان گرامی آن مرحوم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم. ان‌شاالله در جوار برادر شهیدشان مهمان سید و سالار شهیدان(ع) باشند».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :