کد خبر: 4044137
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

حجت‌الاسلام رستمی درگذشت حجت‌الاسلام شفیعی را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با انتشار پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی را تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

به گزارش ایکنا از خوزستان، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با انتشار پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«انالله و انا الیه راجعون

امروز در کربلای معلی و در جمع دانشگاهیان زائر حسین شهید، خبر ناگوار رحلت دوست و برادر عزیزم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی را دریافت کردم.

سوگمندانه عزادار مردی هستیم که شاگرد و شارح علمی و عملی مکتب خمینی کبیر، رزمنده‌ دفاع مقدس، استاد مهذب اخلاق، پشتیبان و یاور جوانان، ملجا و دستگیر دانشجویان و امید و پناه طیف‌های مختلف مردم و تا آخرین نفس انقلابی و سرباز رهبری عزیز بود.

داغ از دست دادن آقا سیدمحسن شفیعی آنقدر ناگوار و سنگین است که قلم و کلمات نمی‌توانند حق مطلب را ادا کنند.

این غم جانکاه را خدمت خانواده معزز و مکرم شفیعی به ویژه پدر معظم ایشان حضرت آیت‌الله شفیعی، مردم و جوانان انقلابی و البته بیش‌تر از همه دانشجویان حق‌جوی خوزستانی و همکاران نهاد که تکیه گاه بزرگی را از دست دادند تسلیت و تعزیت می‌گویم.

برای آن فقید سعید رحمت واسعه و شفاعت اولیا و مجاورت برادر شهیدش و برای بازماندگان صبر و توفیق پیمودن راه نورانی ایشان را مسئلت می‌نمایم.                                                  

مصطفی رستمی»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :