کد خبر: 4044885
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷

صریحی از آمادگی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان برای میزبانی از کاروان‌های راهیان نور خبر داد و گفت: امروز شاهد حضور تعداد زیادی از زائران و کاروان های راهیان نور در موزه دفاع مقدس اّبادان بودیم.

حضور کاروان‌های راهیان نور در موزه دفاع مقدس آبادان

به گزارش ایکنا از خوزستان، سرهنگ پاسدار رضا صریحی، مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان امروز 4 فروردین از آمادگی این مرکز فرهنگی برای میزبانی از کاروان‌های راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: امروز شاهد حضور تعداد زیادی از زائران و کاروان های راهیان نور در موزه دفاع مقدس اّبادان بودیم.

وی افزود: این مرکز فرهنگی با فضایی چشمگیر و بکر در نقطه صفر مرزی، نقطه ای مناسب برای روایت مظلومیت ملت ایران و دفاع مردمی شهروندان آبادان از دوران دفاع مقدس است.

صریحی گفت: با افتتاح فاز اول این مرکز فرهنگی و اقداماتی که طی چند وقت اخیر به عمل آمد، آمادگی داریم تا میزبان شایسته‌ای برای کاروان‌ها و زائران عزیز راهیان نور سراسر کشور باشیم.

مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آبادان با ۲۷ هکتار مساحت در منطقه بریم یکی از مکان‌های منحصر به فرد و بکر سال‌های دفاع مقدس آبادان در نقطه صفر مرزی قرار دارد که اخیرا با افتتاح فاز اول آن مورد استقبال راهیان نور قرار گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: