کد خبر: 4057940
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

مجموعه داستانی «ستاره» اثر حسین بازپور شامل هفت داستان کوتاه برای نوجوانان است که از سوی انتشارات کتاب هرمز به چاپ چهارم رسید.

مجموعه داستانی «ستاره» به چاپ چهارم رسید

به گزارش ایکنا از خوزستان، مجموعه داستانی «ستاره» اثر حسین بازپور به چاپ چهارم رسید. این مجموعه شامل هفت داستان کوتاه برای نوجوانان است که در ۶۰ صفحه با سایز رقعی در تیراژ ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات کتاب هرمز روانه‌ بازار کتاب شد. 

حسین باز پور، نویسنده این مجموعه داستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان گفت: در این کتاب تلاش کردم با زبانی ساده و نزدیک به زبان نوجوان‌ها بنویسم و به مسائلی مثل احترام به والدین، ادب، رفتار صحیح و پسندیده و... پرداختم. 

وی با بیان اینکه نباید از نوجوان‌ها غافل شد، گفت: وظیفه‌ اهالی فرهنگ و آموزش، هدایت و تولید محتوای مناسب برای این گروه سنی است. 

بازپور که علاقه دارد برای شهدا قلم بزند، بر الگو برداری از شخصیت شهدا تاکید کرد و گفت: نوجوان امروز ما، باید هوشیار و آگاه باشد، تولیدهای غرب باعث شده‌‌است، نوجوان ما، الگو رفتاری و زندگی خود را بر اساس قهرمان‌های ساختگی و دروغین قرار بدهد. با وجود برخورداری از قهرمان‌های فراوان در کشور، چه نیازی به الگوهای دروغین و جعلی‌ است؟ در همین‌ راستا، در تلاشم که بتوانم نسل امروز، بچه‌های دهه‌هشتادی را که خودم نیز جزء این نسل هستم، با دفاع مقدس و شهدای گرانقدر بیشتر آشنا کنم.‌ نمونه‌ بارز قهرمان ملی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی‌ است که در همین راستا ان‌شاء‌الله کتابی در مورد سپهبد سلیمانی به‌زودی منتشر خواهم کرد.

گفتنی است، از حسین بازپور به‌ جز کتاب «ستاره»،  کتاب دیگری به نام «یکشنبه عصر در خیابان سوم» نیز منتشر شده و مجموعه داستان دیگری تحت عنوان «چهارشنبه ده صبح» از او در دست چاپ است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: