کد خبر: 4078123
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۳

دانشجويان در جهت باروری علم تلاش كنند

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با بيان اينکه انقلاب براى نهادينه كردن توسعه با همت جوانان ما و پيروى از خط امام راحل در كشور به وقوع پيوست، گفت: دانشجويان ما بايد در جهت باروری علم، توسعه و پيشرفت تلاش كنند.

دانشجويان در جهت باروری علم تلاش كنند

به گزارش ایکنا از خوزستان، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان امروز 23 مرداد در جمع فراگيران دوره تربيتى تشكيلاتى خط امام(ره) بسيج دانشجويى خوزستان با بيان اين‌كه ٤٤ سال پيش، انقلاب براى نهادينه كردن توسعه با همت جوانان ما و پيروى از خط امام راحل در كشور به وقوع پيوست، گفت: دانشجويان ما بايد در جهت باروری علم، توسعه و پيشرفت تلاش كنند.

وى اظهار کرد: امروزه دشمن قصد نابودى ما را دارد؛ در دنيا يك‌بار انقلاب اتفاق مى‌افتد و پس از آن همه انرژیها و توانایی‌های يک ملت صرف حركت به سوى توسعه پايدار مى‌شود.

وى ادامه داد: دشمن، اگر جنجال و فضاسازی‌ می‌کند به هيچ عنوان قصد كمک به جوانان ما را ندارد؛ بلكه قصد آنان نابود كردن هستی ما است. در اين ٤٤ سالى كه از نظام اسلامى ما می‌گذرد، دشمن، هم در صحنه داخلى و هم خارجى در تلاش برای برخورد و نابودى ما بوده است.

شاهوارپور گفت: دفاع مقدس بخشی از تاريخ پرافتخار ملت ايران است و دانشجوی ما بايد نسبت به اين مقطع تاريخى اطلاع و آگاهی داشته باشد و به نوعى حوادث گذشته را به ياد آورد. ما دوره بسيار سختى را در طول هشت سال جنگ تحميلی پشت سر گذاشتيم كه هم دوره نااميدی و هم اميدواری ما بوده است.

فرمانده سپاه وليعصر(عج) استان خوزستان افزود: از اين‌كه دشمن با همه توان خود وارد شده بود تا هستی ما را از بين ببرد و ما را در اسارت تاريخی خود قرار دهد، نا اميدمان می‌کرد؛ اما اميدی به دست توانمند آحاد ملت ما در دل مردم و آيندگان كاشته شد كه در نتيجه آن موفق شديم تجاوز و تجاوزگری را از مملكتمان پاك كنيم.

وی با اشاره به حضور دانشجويان در هشت سال جنگ تحميلی، ادامه داد: حضور دانشجويان در دفاع مقدس باعث شد در ميان اقشار مختلف مردم يك حركت اميدوارانه ايجاد شود تا بتوانيم به پشتوانه همين مردم بر دشمنى كه طي اظهارات صريح و روشن گفته بود ما آمده‌ايم كه بمانيم، با رشادت‌ها و ايثارگریهای جوانان اين مملكت فائق آييم.

شاهوارپور بيان كرد: دفاع مقدس برگ برنده‌ای براى ملت ايران بوده است و ما تا ابد و تا زمانی كه چرخه توسعه و پيشرفت ادامه دارد، بايد قدردان خدمات گذشتگان باشيم و آن‌ها را عزيز بداريم.

وى در آخر خطاب به شركت كنندگان دوره گفت:اين فرصت را غنيمت بشماريد و نهايت استفاده را ببريد تا در جهت حفظ آرمان هاى امام و كار تشكيلاتى ثابت قدم باشيد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha