کد خبر: 4087267
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲

۱۱۳ هزار کلاس اولی در خوزستان به مدرسه رفتند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین شکوفه‌های حسینی، از آغاز سال تحصیلی برای ۱۱۳ هزار دانش‌آموز پایه اول دبستان در استان خوزستان خبر داد.

کلاس اولی هابه گزارش ایکنا از خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، مسعود حمیدی نژاد امروز ۳۱ شهریورماه در آیین شکوفه‌های حسینی که در یکی از مدارس بهبهان برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور امروز ۱۱۳ هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی، سال تحصیلی خود را آغاز کردند و به استقبال ماه مهر رفتند. 

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت دوره ابتدایی در شکل گیری شخصیت تربیتی و علمی دانش آموزان، خاطرنشان کرد: بی شک یکی از بسترهای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص تربیت دانش آموزان گام دومی، در تراز انقلاب اسلامی و از نسل شهید حاج قاسم سلیمانی دوره آموزش و پرورش ابتدایی است و باید آموزش والاترین آموزه‌های تربیتی را از دوره ابتدایی آغاز کرد. 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار در جامعه، توضیح داد: علم آموزی در جمهوری اسلامی یعنی تقویت جبهه مقاومت و آماده کردن نسلی مقاوم، معتقد و با ایمان و این مهم باید از دوران ابتدایی که دوره مهم و بنیادین در آموزش و پرورش است، شروع شود. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha